GearHead, Perpetuity Capital збирають фінансування на ранній стадії

Фірма GearHead Motors, що займається виробництвом електронних циклів, збирає 6 мільйонів рупій у рамках попереднього етапу

Стартап із виробництва електровелосипедів GearHead Motors із Хайдарабаду зібрав 6 мільйонів рупій у передпочатковому раунді фінансування під керівництвом інвесторів-ангелів Хеміна Шаха (директор американської фірми талантів Collabera) і Судхакара Мопарті (директор американської ІТ-компанії Skillbanc). .

Очікується, що кошти будуть використані для розширення операцій по всій Індії та зміцнення операційної системи компанії, яка є першою в країні для електромобілів, за словами компанії.

Компанія GearHead, заснована в 2020 році Нікілом Гундою та Мехером Саєм, прагне зробити електромобілі масовими в Індії. Наразі компанія поставила понад 8000 триколісних велосипедів і понад 5000 електровелосипедів.

«На даний момент спостерігається зростання проникнення електромобілів на індійський ринок іноземними компаніями, які намагаються продавати свою неякісну продукцію. Оскільки ці продукти імпортуються, вони часто не відповідають індійським умовам, і, отже, попит на електромобілі на ринку, як видно, падає. У нас виникла ідея створити продукт, який буде доступним за ціною і призведе до збільшення кількості домашніх продуктів. Таким чином, узгодження з потребами індійського клієнта було важливою частиною створення цього бренду. Завдяки цьому ми створюємо стійку та здорову екосистему», — сказав Ніхіл Гунда, засновник GearHead Motors.

Фірма чистих технологій Perpetuity Capital залучає суму, яка не розголошується

Cleantech NBFC Постійний капітал залучила нерозголошену суму боргового фінансування під керівництвом UC Inclusive Credit.

Фінансування допоможе стартапу розширити свій кредитний портфель у сегменті L5 шляхом фінансування водіїв-одновласників і операторів невеликих автопарків у NCR, Карнатаці, Біхарі та Західній Бенгалії, де він планує розмістити кошти. За словами компанії, це допоможе пришвидшити впровадження рішень для електромобілів серед населення країни, яке не має банківського обслуговування та не має доступу до офіційного банківського кредиту.

Заснована в 2017 році компанія Perpetuity Capital надає фінансування електромобілів для комерційного використання через свою платформу. У квітні 2022 року Perpetuity Capital залучив борг від Sungrace Finvest.

«У майбутньому ми хочемо збільшити кількість точок даних до 200 і повністю автоматизувати наш процес андеррайтингу. Ми вважаємо, що кредитування через наш баланс дає нам перевагу перед нашими конкурентами в циклі підвищення процентних ставок із різким зростанням вартості капіталу в коротко- та середньостроковій перспективі», – сказав Карамвір Діллон, генеральний директор Perpetuity Capital.

(Копія буде оновлюватися останніми новинами протягом дня.)