Google витратить 75 мільйонів доларів на стартапи в Індії під керівництвом жінок; Індія стане великою експортною економікою: Сундар Пічаї

Google створює голосовий і текстовий пошук для більш ніж 100 індійських мов і витратить 75 мільйонів доларів на підтримку стартапів, очолюваних жінками, у країні, заявив генеральний директор Сундар Пічаї на початку свого візиту до Індії.

Індія, за його словами, буде великою експортною економікою, і їй потрібно створити баланс між захистом громадян і наданням компаніям можливості впроваджувати інновації за допомогою своєї системи.

Пічаї вперше зустрівся з міністром телекомунікацій та інформаційних технологій Ашвіні Вайшнау та виступив на заході Google для Індії 2022, а потім відвідав прем’єр-міністра Нарендру Моді.

«Дякую за чудову сьогоднішню зустріч, прем’єр-міністру @narendramodi. Мені надихає бачити швидкі темпи технологічних змін під вашим керівництвом. Сподіваємось на продовження нашого міцного партнерства та підтримки головування Індії у G20 для розвитку відкритого, підключеного Інтернету, який працює для всіх», – написав він у Twitter після зустрічі.

Хоча компанія не розкрила, що обговорювалося під час зустрічі, Пічаї в блозі, присвяченому початку візиту, заявив, що він обговорюватиме з Моді, як Google «підтримує малий бізнес і стартапи, інвестує в кібербезпеку, забезпечує освіту». і навчання навичок, застосування штучного інтелекту в таких секторах, як сільське господарство та охорона здоров’я, та інших пріоритетах».

«Бачення прем’єр-міністра Моді «Цифрова Індія» допомогло прискорити прогрес, який ми бачимо по всій Індії, і я радий, що Індія поділиться своїм досвідом зі світом, коли вона очолить G20 у 2023 році», – сказав він.

Виступаючи на заході Google for India 2022, він сказав, що частина Індійського фонду оцифровки (IDF) все більше зосереджується на стартапах з Індії, і одна чверть суми у розмірі 300 мільйонів доларів із фонду буде інвестована в організації, очолювані жінками.

У липні 2020 року Google оголосив про плани інвестувати 10 мільярдів доларів в Індію протягом наступних п’яти-семи років, оскільки пошуковий гігант прагне допомогти прискорити впровадження цифрових послуг на ключовому закордонному ринку.

Генеральний директор, який народився в Індії, сказав, що технологія працює у великих масштабах і впливає на життя людей у ​​всьому світі, що вимагає відповідального та збалансованого регулювання.

«Враховуючи масштаб і технологічне лідерство, яке матиме (Індія), важливо переконатися, що ви балансуєте, встановлюючи гарантії для людей. Ви створюєте інноваційну структуру, щоб компанії могли впроваджувати інновації на додаток до визначеності правової бази. . Я думаю, що це важливий момент у часі. Індія також буде великою експортною економікою. Вона виграє від відкритого та підключеного Інтернету, і встановлення правильного балансу буде важливим», – сказав Пічаї.

Пічаї відвідує Індію після перерви приблизно в три з половиною роки. Він зустрівся з президентом Друпаді Мурму та прем’єр-міністром Нарендрою Моді та провів спільну зустріч із міністром інформаційних технологій та телекомунікацій Союзу Ашвіні Вайшнау.

За його словами, під час кожного візиту він помічає, що складність індійської екосистеми стартапів помітно покращується, а індійські стартапи, такі як Glance, стають поміченими в усьому світі.

«Немає кращого часу для створення стартапу, ніж поточний момент. Незважаючи на те, що ми переживаємо такий макроекономічний момент, як цей. Такі компанії, як Google, були створені в моменти спаду. Я думаю, що я дуже оптимістично ставлюся до цього з часом», – сказав Пічаї.

Він сказав, що Індія пропонує можливість розширити свої рішення та впровадити їх по всій країні.

У своєму блозі Пічаї сказав, що Google працює над тим, щоб зробити текстовий і голосовий пошук в Інтернеті доступним понад 100 індійськими мовами.

Google оголосив про співпрацю з Індійським науковим інститутом у Бенгалуру для збору даних про мовлення з 773 районів по всій Індії для точного налаштування мовного перекладу та технології пошуку.

Google оголосив про надання гранту в розмірі 1 мільйона доларів США на створення першого в Індії центру штучного інтелекту в IIT Madras і гранту в розмірі 1 мільйона доларів США через Google.org Wadhwani AI на використання передових технологій для досягнення кращих результатів у сільському господарстві.

Пічаї сказав, що темпи технологічних змін у країні були надзвичайними, і Google підтримує малий бізнес і стартапи, інвестує в кібербезпеку, забезпечує освіту та навчання навичкам, а також застосовує ШІ в таких секторах, як сільське господарство та охорона здоров’я.

«Я тут, щоб побачити прогрес, досягнутий завдяки нашому 10-річному Фонду оцифровування Індії (IDF) із обсягом 10 мільярдів доларів, і поділитися новими шляхами. Ми допомагаємо розвивати цифрове майбутнє Індії на нашому заході Google для Індії», — додав він.

Через Google IDF компанія купила 7,73% акцій Jio за 4,5 мільярда доларів і 1,2% акцій Bharti Airtel за 700 мільйонів доларів.

Google під час заходу оголосив про співпрацю з Національним відділом електронного урядування (NeGD), щоб надати людям легкий доступ до своїх автентичних цифрових документів безпосередньо з програми Files by Google на Android.

«Дуже скоро додаток Digilocker стане частиною екосистеми Android. Усі телефони з Android мають вбудований Digilocker», — сказав президент NeGD Абхішек Сінгх.