Google отримує від CCI повідомлення про несплату штрафів

Вважається, що Конкурсна комісія надіслала повідомлення про вимогу GoogleЗа несплатою протягом встановленого терміну штрафів, накладених на Інтернет-майор за антиконкурентну практику, згідно з джерелами.

У жовтні компанія Google подала апеляції до Національного апеляційного суду з питань прав компаній (NCLAT) на два розпорядження Комісії з питань конкуренції Індії (CCI). Апеляції ще мають бути розглянуті трибуналом.

У жовтні сторожовий орган наклав штрафи на загальну суму 2274,2 рупії у двох окремих випадках щодо мобільної системи Android і правил Play Store.

Джерела повідомили, що CCI надіслав Google повідомлення про несплату штрафів, накладених на компанію у двох випадках.

Виносячи накази, один 20 жовтня, інший 25 жовтня, наглядовий орган наказав компанії сплатити кожен із штрафів протягом 60 днів після отримання відповідного наказу.

У зв’язку з тим, що Google ще не сплатив штрафи, CCI опублікувала повідомлення про вимогу. Відповідно до закону про конкуренцію, суб’єкт господарювання має сплатити штраф протягом 30 днів з моменту отримання повідомлення про вимогу, в іншому випадку регулятор може застосувати свої повноваження для стягнення суми.

За даними Google, в обох випадках були подані апеляції.

Згідно з цим процесом, на основі результатів заяви про припинення виконання наказів CCI штрафні санкції підлягають сплаті, додається в ньому.

Відповідно до законодавства про конкуренцію, суб’єкти господарювання повинні сплатити штраф у встановлений термін, якщо рішення не буде відкладено.

Минулого тижня представник Google заявив, що компанія вирішила оскаржити рішення регулятора щодо Android, «оскільки ми вважаємо, що це серйозна поразка для наших індійських користувачів і компаній, які довіряють функціям безпеки Android, і потенційно підвищує вартість мобільних пристроїв».

20 жовтня CCI наклав на Google штраф у розмірі 1337,76 крор рупій за зловживання своїм домінуючим становищем на багатьох ринках у зв’язку з мобільними пристроями Android і зобов’язав компанію припинити та утримуватися від різних нечесних ділових дій.

Регулятор, який прийняв наказ після замовлення детального розслідування більше трьох років тому, також наказав Google змінити свою поведінку протягом визначеного терміну.

Потім, 25 жовтня, регулюючий орган наклав штраф у розмірі 936,44 крор рупій на головну інтернет-компанію за зловживання своїм домінуючим становищем щодо політики Play Store.

Крім того, він також зобов’язав компанію припинити недобросовісну ділову практику, а також вжити різноманітних заходів для вирішення антиконкурентних питань у визначений термін.