IIFL Fintech Fund отримує 16% у Samadhan за 2 мільйони доларів

Інвестиційний механізм IIFL Group на ранній стадії, IIFL Fintech Fund, інвестував 2 мільйони доларів США (близько 16,5 крор рупій) у страховий технологічний стартап Insurance Samadhan за 16% акцій, оцінивши платформу приблизно в 13 мільйонів доларів США (близько 107 крор рупій).

Стартап також отримав ще 1 мільйон доларів від інших інвесторів у раунді фінансування серії A.

Samadhan — це онлайн-платформа, яка займається вирішенням скарг, пов’язаних зі страхуванням, у тому числі неправомірним продажем, недійсними полісами, відхиленням полісів, шахрайством або відхиленням претензій у сфері страхування життя, здоров’я та загального страхування.

Діпак Бхувнешварі Уніял, співзасновник і генеральний директор Samadhan, сказав, що зібрані кошти в основному будуть використані для розробки технологій і маркетингу.

Група IIFL запустила фінтех-фонд у серпні 2021 року з обсягом 210 мільйонів рупій за спонсорської підтримки двох компаній групи — IIFL Finance та IIFL Securities.

Це 10-а інвестиція IIFL Fintech Fund і перша в сфері страхових технологій, повідомила компанія, додавши, що вона вже інвестувала 50% від 210 мільйонів рупій фонду фонду.

Наразі фонд інвестував у Trendlyne, Leegality, Finbox, Datasutram, Multipl, Finarkein, Trustcheckr, Finvu та Easyrewardz.