Instagram запускає новий хаб, який допоможе користувачам вирішити проблеми з доступом до акаунту • TechCrunch

Компанія Instagram оголосила в четвер, що запроваджує та розширює низку функцій, які допоможуть користувачам захистити свої облікові записи. Зокрема, соціальна мережа запускає новий «зламаний» хаб, де користувачі можуть повідомляти про проблеми з доступом до облікового запису та вирішувати їх. Якщо ви не можете ввійти у свій обліковий запис, ви можете ввести Instagram.com/hacked на мобільному телефоні або в браузері комп’ютера, щоб отримати доступ до нового центру.

Далі користувачі зможуть вибрати, чи вважають вони себе зламаними, забули пароль, втратили доступ до двофакторної автентифікації або їхній обліковий запис було вимкнено. Після цього користувачі зможуть виконати низку кроків, щоб відновити доступ до свого облікового запису. Якщо користувач має кілька облікових записів, пов’язаних із його інформацією, він зможе вибрати, який обліковий запис потребує підтримки.

На додаток до розгортання цього центру, Instagram розширює доступ до функції, яка розроблена, щоб надати користувачам кілька способів повернути свій обліковий запис у разі втрати доступу. На початку цього року Instagram почав тестувати спосіб, за допомогою якого люди просять своїх друзів підтвердити свою особу, щоб допомогти відновити доступ до свого облікового запису. Тепер ця можливість доступна кожному. Якщо ви заблокували доступ до свого облікового запису, ви можете вибрати двох своїх друзів в Instagram, щоб підтвердити вашу особу та повернутися до свого облікового запису.

Функція безпеки Instagram

Кредити зображення: Instagram

Instagram також тестує нові способи запобігання злому на своїй платформі ще до того, як це станеться. Компанія вже видаляє облікові записи, які її автоматизовані системи визначають як зловмисні, і тепер робить цей крок далі.

«Оскільки зловмисники часто не відразу використовують облікові записи зловмисно, ми зараз тестуємо надсилання попереджень, якщо обліковий запис, який, за нашими підозрами, може видавати себе за когось, просить стежити за вами», — написала компанія в повідомленні в блозі. «У найближчі місяці ми також надсилатимемо попередження, якщо обліковий запис, який може видавати себе за компанію, надішле вам пряме повідомлення (DM)».

Компанія також збирається почати відображати синій значок перевірки для перевірені облікові записи у більшій кількості місць на платформі, щоб користувачам було легше швидко визначити, чи обліковий запис, з яким вони взаємодіють, є законним. Тепер ви можете бачити перевірені сині значки в Stories і DM. У майбутньому Instagram також почне показувати їх у стрічці.

Leave a Comment