Instagram запускає нову функцію, яка допоможе користувачам відновити доступ до облікових записів

Instagram запустив нову функцію «зламаного» хабу, яка може допомогти вирішити проблеми, пов’язані з доступом до акаунтів.

«Для підтримки облікових записів, у яких виникли проблеми з доступом або які, можливо, були зламані, ми створили нове, комплексне місце призначення, на яке люди можуть покластися, щоб повідомляти про проблеми з доступом до облікових записів і вирішувати їх», — повідомила платформа у своєму блозі.

Ця функція покликана допомогти користувачам вирішити безліч проблем із доступом до облікового запису. Наприклад, якщо обліковий запис було зламано, і користувач втратив доступ до двофакторної аутентифікації, забув пароль або якщо обліковий запис було вимкнено, нова функція може допомогти вирішити проблему.

Компанія соціальних мереж також запровадила нову функцію, за допомогою якої двоє ваших друзів в Instagram тепер можуть підтвердити вашу особу, щоб ви могли відновити доступ до свого облікового запису, якщо він був вимкнений.

«Ми хочемо, щоб люди мали кілька варіантів повернути свої облікові записи, якщо вони втратять доступ», — йдеться в блозі.

За допомогою цієї нової функції Instagram додатково розширює доступ до функції, яка може надати користувачам численні способи відновити доступ до свого облікового запису, якщо вони його втратять.

Instagram також оголосив, що тестує способи запобігання злому в Instagram, перш ніж це станеться.

«По-перше, ми видаляємо облікові записи, які наші автоматизовані системи визнають зловмисними, включно з тими, які видають себе за інших, що суперечить правилам нашої спільноти. По-друге, оскільки зловмисники часто не використовують облікові записи зловмисно, зараз ми тестуємо надсилання попереджень, якщо обліковий запис, який, як ми підозрюємо, може видавати себе за когось, просить стежити за вами», — йдеться в блозі компанії.

У найближчі місяці він також надсилатиме попередження, якщо обліковий запис, який може видавати себе за компанію, надсилатиме пряме повідомлення (DM).