IPO KFin Technologies відкриється 19 грудня; встановлює ціновий діапазон IPO на рівні 347-366 рупій за акцію

Платформа фінансових послуг KFin Technologies у середу заявив, що встановив ціновий діапазон 347-366 рупій за акцію для початкового продажу акцій на суму 1500 крор рупій, яка відкриється для публічної підписки 19 грудня.

Триденне первинне публічне розміщення завершиться 21 грудня, а торги за якорних інвесторів відбудуться 16 грудня, йдеться в заяві компанії.

IPO буде чистою пропозицією про продаж (OFS) на суму до 1500 крор рупій існуючим промоутером General Atlantic Singapore Fund Pte Ltd.

Компанія не отримає жодних доходів від пропозиції, оскільки всі вони підуть промоутеру.

Наразі промоутер та промоутерська група володіють 74,37% акцій компанії.

Більшість KFin Technologies належить фондам, керованим приватним інвестором General Atlantic. Kotak Mahindra Bank Limited також володіє 9,98% акцій KFintech, які він придбав у 2021 році.

Компанія повідомила, що 75% від обсягу випуску зарезервовано для кваліфікованих інституційних інвесторів, 15% для неінституційних інвесторів, а решта 10% для роздрібних інвесторів.

Інвестори можуть робити ставки щонайменше на 40 акцій і в кратному розмірі.

KFintech є постачальником рішень для інвесторів та емітентів, який обслуговує менеджерів активів, таких як пайові фонди, альтернативні інвестиційні фонди (AIF), менеджери капіталу, пенсійні фонди та корпоративні емітенти, а також міжнародних клієнтів у Південно-Східній Азії та Гонконгу.

Станом на вересень 2022 року це найбільший у країні постачальник рішень для інвесторів для індійських взаємних інвестиційних фондів, виходячи з кількості клієнтів компаній з управління активами (КУА), які обслуговуються станом на вересень 2022 року. Фірма надає послуги 24 із 41 КУА в Індії, що становить 59% частки ринку.

в

ICICI Securities, Kotak Mahindra Capital Company, JP Morgan India, IIFL Securities і Jefferies India є провідними менеджерами випуску. Акції компанії будуть розміщені на фондових біржах 29 грудня.