IPO Oyo, ймовірно, буде відкладено ще на квартал: звіт

Первинне публічне розміщення (IPO) компанії Oyo, що займається гостинністю, ймовірно, буде відкладено на три місяці, оскільки ринковий регулятор попросив стартап оновити проекти IPO. The Economic Times повідомили 1 січня.

Рада з цінних паперів і бірж Індії попросила стартап Oravel Stays (Oyo), який сприяв Рітеш Агарвал, оновити фактори ризику, ключові показники ефективності (KPI), незавершені судові процеси та основу для оцінки в проекті компанії. herring prospectus (DRHP), йдеться у звіті з посиланням на людей, знайомих із цим питанням.

Раніше очікувалося, що компанія запустить IPO у першій половині 2023 року. Процес подання додаткових оновлень, ймовірно, триватиме близько трьох місяців.

«Було б розумно очікувати, що інвестори вкладатимуть гроші на основі останньої інформації, і нас попросили надати останні відомості на відповідному етапі перед IPO. Зараз це найбільш розумний курс дій», — повідомило ET джерело, знайоме з планами компанії. «Це також може зрушити плани IPO на два-три місяці, але ми зможемо показати прибуток Ebitda за повний фінансовий рік».

Компанія, яка планує IPO, нещодавно подала додаток до свого DRHP, поданий до Ради з цінних паперів і бірж Індії (SEBI) у вересні 2021 року.

У додатку компанія оприлюднила свої фінансові показники за останні 3 роки, посилаючись на те, що потенційні інвестори повинні знати про суттєве зростання її бізнес-результатів після її заявки на IPO.

Він повідомив про свій перший позитивний присл. Показник EBITDA склав 63 крори рупій, що означає зростання доходу на 24% порівняно з минулим роком і збільшення місячної вартості бронювання (GBV на місяць) для готелів на 69% за перші 6 місяців 2023 фінансового року.

Тепер SEBI звернувся до компанії з проханням оновити додаткову важливу інформацію.

У своєму листі до компанії регулятор зазначив: «Розкриття інформації, що міститься в поточному DRHP, не враховує суттєві зміни/розкриття інформації, що випливають з оновленої фінансової звітності, поданої в додатках, що призводить до перегляду періоду для розкриття інформації, що, у свою чергу, призводить до необхідності для внесення суттєвих оновлень у Фактори ризику, Основу ціни пропозиції, Невирішені судові процеси та оновлення інших відповідних розділів DRHP».