IRS призупиняє зміну правил, які стосуються користувачів Venmo та Etsy

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

Цифрові підприємці, фрілансери та власники малого бізнесу в усьому світі, мабуть, раді дізнатися, що IRS призупиняє реалізацію зміни правил, згідно з якими платформи обробки платежів повинні видавати 1099 форм для транзакцій на загальну суму понад 600 доларів США. Розрахунки за товари та послуги, у тому числі чайові, відповідно до законодавства вважаються оподатковуваними господарськими операціями.

Раніше IRS видавало форми 1099-K, лише якщо компанія реєструвала 200 транзакцій на загальну суму 20 000 доларів США на рік.

CNN процитував уповноваженого IRS Дага О’Доннелла щодо затримки, який сказав, що «IRS і Казначейство почули низку занепокоєнь щодо термінів впровадження цих змін згідно з Американським планом порятунку». О’Доннелл сказав, що IRS хоче допомогти згладити перехід, і «додатковий час допоможе зменшити плутанину під час майбутнього сезону подання податкових декларацій 2023 року та дасть більше часу платникам податків для підготовки та розуміння нових вимог до звітності».

В ідеалі власники малого бізнесу та незалежні підрядники тепер мають більше часу, щоб зрозуміти нові вимоги до звітності та переконатися, що вони готові до роботи.

CNN зазначає, що коли воно набуде чинності, це правило не призведе до додаткового оподаткування та не вплине на особисті операції Venmo, такі як розділення чека в ресторані. Проте очікується, що звіт 1099-K ефективно зменшить ухилення від сплати податків.

Leave a Comment