Jio вкладає 3720 рупій на депозитний рахунок SBI, щоб придбати Reliance Infratel

Reliance Projects and Property Management Services, дочірня компанія телекомунікаційного майора Джіовклав 3720 крор рупій на депозитний рахунок SBI для придбання мобільних веж і оптоволоконних активів Reliance Infratel.

У листопаді Національний судовий суд з питань компаній (NCLT) схвалив Jio придбання Reliance Infratel (RITL).

«Трансакцію Reliance Infratel завершено. Jio поклав 3720 крор рупій на депозитний рахунок SBI відповідно до вказівок NCLT», — повідомило джерело PTI.

Джіо, очолюваний мільярдером Мукешем Дхірубхаєм Амбані, у листопаді 2019 року зробив пропозицію в розмірі 3720 крор рупій на придбання активів веж і оптоволокна дочірньої компанії Reliance Communications, якою керує його молодший брат Аніл Амбані.

Трибунал попросив Джіо внести 3720 крор рупій на депозитний рахунок Державного банку Індії (SBI) для завершення придбання башти та оптоволоконних активів RCOM.

6 листопада Джіо запропонував внести 3720 крор рупій на депозитний рахунок для завершення придбання Reliance Infratel, яка проходить процедуру банкрутства.

4 березня 2020 року Комітет кредиторів уже схвалив план врегулювання проблеми Jio 100% голосами. RITL має оптоволоконні активи на 1,78 лакх кілометрів маршруту та 43 540 веж мобільного зв’язку по всій країні.

Кошти будуть розподілені між кредиторами після врегулювання спору між кредиторами щодо розподілу коштів санації.

SBI та кілька інших банків, зокрема Doha Bank, Standard Chartered Bank і Emirates Bank, ведуть судову боротьбу щодо розподілу коштів. Справа перебуває на розгляді у Верховному суді. Doha Bank оскаржив класифікацію претензій непрямих кредиторів RITL як фінансових кредиторів фахівцем із врегулювання.