KFin Technologies IPO підписався на 55% у день 1 пропозиції

Первинна публічна пропозиція KFin Technologies була підписана на 55% у перший день підписки в понеділок.

Згідно з даними NSE, під час первинного продажу акцій було подано заявки на 1 29 84 840 акцій проти 2 37 75 215 пропозицій.

Категорія, призначена для кваліфікованих інституційних покупців (QIB), отримала 91% підписок, у той час як частина роздрібних індивідуальних інвесторів (RII) була підписана 26%, а неінституційні інвестори – 1%.

Початкова публічна пропозиція (IPO) на суму 1500 крор рупій має ціновий діапазон 347-366 рупій за акцію.

IPO компанії є чистим Offer For Sale (OFS).

Платформа фінансових послуг KFin Technologies залучила 675 мільйонів рупій від основних інвесторів.

Більшість KFin Technologies належить фондам, керованим приватним інвестором General Atlantic. Kotak Mahindra Bank Limited також володіє 9,98% акцій KFintech, які він придбав у 2021 році.

KFintech є постачальником рішень для інвесторів та емітентів, який обслуговує менеджерів активів, таких як взаємні фонди, альтернативні інвестиційні фонди (АІФи), менеджерів капіталу, пенсійні фонди та корпоративні емітенти, а також міжнародних клієнтів у Південно-Східній Азії та Гонконгу.

Це найбільший у країні постачальник рішень для інвесторів для індійських взаємних фондів за кількістю клієнтів Asset Management Company (AMC), які обслуговувалися станом на вересень 2022 року.

ICICI Securities, Kotak Mahindra Capital Company, JP Morgan India, IIFL Securities і Jefferies India є менеджерами пропозиції.