Kredito збирає 6 мільйонів доларів, оскільки латиноамериканський бізнес-кредитор планує вийти на міжнародну експансію • TechCrunch

Понад рік після того, як залучив 4 мільйони доларів попереднього фінансування, чилійський кредитний стартап Kredito повернувся з ще 6 мільйонами доларів нового фінансування.

Компанія була представлена ​​громадськості в 2021 році та співпрацює з фінансовими установами, щоб допомогти малому бізнесу в управлінні витратами, отримати доступ до цифрових незабезпечених позик, відкрити банківський рахунок і отримати бізнес-кредитну картку.

Коли минулого року ми створювали профіль Kredito, Себастьян Роблес, співзасновник і генеральний директор, сказав TechCrunch, що бізнес-кредит не надається автоматично разом з обліковим записом, тому власники бізнесу змушені використовувати особисті кредитні картки.

«Кожен хоче продавати онлайн, тому можливості електронної комерції є ключовими», — нещодавно сказав він TechCrunch. «Більшість наших клієнтів переходять в Інтернет, але сталося те, що банки більше обмежені у своїх продуктах, що ускладнює доступ до гідних фінансових послуг або іноді навіть до банківського рахунку для тих, хто не має банківських послуг або з недостатнім рівнем банківських послуг».

Замість цього Kredito бере на себе цей ризик, використовуючи власний алгоритм і альтернативні дані для більш інклюзивної оцінки кредитного ризику, ніж традиційні банки, і в режимі реального часу, сказав Роблес. Він також створив продукти з невеликими вимогами, щоб знизити вартість придбання та збирати дані від клієнтів про те, як найкраще допомогти їм отримати доступ до фінансових продуктів. Наприклад, обліковим записом і корпоративною карткою може користуватися будь-хто, а кредитний продукт доступний для тих, хто відповідає вимогам і ділиться даними з Kredito, сказав Роблес.

Включно з новим раундом фінансування акціонерного капіталу — Robles все ще завершує раунд боргового капіталу — наразі компанія залучила 11,5 мільйонів доларів акціонерного капіталу та боргу. Новий капітал надійшов від групи інвесторів-ангелів і сімейних офісів, у тому числі засновників Cornershop by Uber, Оскара Хєртонссона та Даніеля Ундураги, а також різних партнерів із забудовника Patio.

Роблес не обов’язково планував шукати новий капітал так скоро, але сказав, що Kredito зростає швидше, ніж очікувалося. Він керував компанією дуже скромною, але йому потрібно було збільшити невелику команду, щоб забезпечити зростання.

За його словами, у компанії близько 100 000 облікових записів і приблизно 5 000 активних користувачів, і щомісячний прибуток зростає на 90%. Він зосереджений на збереженні цього зростання протягом наступного року, оскільки продовжує відкривати тисячі нових облікових записів щомісяця.

Роблес має намір використати новий капітал для розширення діяльності в нових країнах і консолідації свого зростання в Чилі. Експорт продукту Kredito — переконання, що те, що вона робить у Чилі, може робити в інших країнах — буде ключовим, сказав він. Таким чином, компанія спочатку працюватиме над андеррайтингом, отримуючи доступ до даних у багатьох країнах і відтворюючи свої стратегії.

«Основним фокусом є інтернаціоналізація», — додав він. «У нас багато роботи. Ми досягли значного прогресу в андеррайтингу та позиках, і тепер нам потрібно зробити те саме з іншими продуктами. На місцевому рівні ми зосередимося на зростанні. У нас уже є товарний ринок, і ми маємо велику тягу, і тепер ми хочемо розвиватися далі».

Leave a Comment