Label Studio від Heartex полегшує маркування аудіо для ML • TechCrunch

Heartex, добре фінансований стартап із машинного навчання для маркування даних, сьогодні запускає велике оновлення своєї платформи, яке відкриє нові сценарії використання його інструментів, значно спростивши анотування аудіофайлів у комерційних і відкритих версіях Label Studio. для своїх користувачів. Ці оновлення включають новий інтерфейс користувача, оптимізований для роботи з аудіофайлами, можливість анотувати довші файли (довжиною до двох годин) і мілісекундні елементи керування у вбудованому інструменті анотацій. Також тепер існує новий механізм візуалізації для відображення хвиль. У попередньому оновленні Heartex також додав до свого інструменту такі функції, як покадрове відстеження відеооб’єктів і оновлений інтерфейс користувача анотацій.

Компанія каже, що близько 150 000 користувачів наразі покладаються на Label Studio, на даний момент створено понад 95 мільйонів анотацій.

Кредити зображення: Heartex

«Коли ми спочатку думали про створення рішення для маркування даних, ми провели багато інтерв’ю з фахівцями з обробки даних», — сказав мені співзасновник і генеральний директор Heartex Майкл Малюк. «І те, що ми з’ясували, це те, що багато з них кажуть, що вони не мають достатньої гнучкості з існуючими інструментами. Існує інструмент для зображень, але ви можете розмістити лише одне зображення на екрані. Існує інструмент для нашого аудіо, але він дуже жорстко закодований з точки зору сценарію використання. І ми подумали, що для Label Studio, коли дослідники даних матимуть знак питання в голові: «Чи підтримує це мій варіант використання?» Відповідь завжди має бути «так» — вона завжди має підтримувати ваш варіант використання».

І, звісно, ​​щоб маркувати дані, все, що вам потрібно, це експерт у відповідній галузі, а не інженер-програміст. Ідея Label Studio полягає в тому, щоб дати можливість практично будь-кому позначати ваші дані. «Ми думаємо, що кожна компанія зі штучного інтелекту перетвориться на компанію з маркування даних або розробку наборів даних», — сказав Малюк. По суті, за його словами, Heartex хоче зробити Label Studio де-факто IDE для розробки наборів даних.

Забігаючи наперед, він зазначив, що компанія планує інвестувати значні кошти у свою спільноту користувачів — і вона планує провести свою першу конференцію користувачів Label Studio наступного року.

Leave a Comment