Lamina1 Ніла Стівенсона відкриває екосистемний фонд рівня 1

Спілкуйтеся з лідерами ігор і метавсесвіту онлайн на GamesBeat Summit: Into the Metaverse 3 цього 1-2 лютого. Зареєструватися тут.


Lamina1, блокчейн-компанія рівня 1, заснована автором Snow Crash Нілом Стівенсоном, запустила свій екосистемний фонд Lamina1 (L1EF) на венчурній платформі AngelList.

Компанія, співзасновником якої є ветеран криптовалюти Пітер Вессенес, хоче допомогти розпочати метавсесвіт (термін, введений Стівенсоном у його романі 1992 року «Снігова аварія») за допомогою технології блокчейн. У лютому він також проводить конференцію Open Metaverse.

Новий фонд переслідує дві цілі: запропонувати глобальним акредитованим інвесторам спосіб отримати прямий доступ до інвестицій на ранній стадії проектів Рівня 1, які раніше були недоступні для широкої громадськості, і надати розробникам Web3 засіб для залучення капіталу для своїх відкритих метавсесвітніх підприємств до основна мережа.

Подати заявку на участь можуть одразу як інвестори, так і будівельники. Запуск фонду буде супроводжуватися довгоочікуваним запуском тестової мережі Lamina1.

Подія

GamesBeat Summit: Into the Metaverse 3

Приєднуйтеся до спільноти GamesBeat онлайн, 1-2 лютого, щоб вивчити висновки та нові тенденції в метавсесвіті.

Зареєструватися тут

«Lamina1 знаходиться в унікальному становищі, враховуючи неймовірну кількість запитів, які ми щодня отримуємо від тих, хто створює відкритий метавсесвіт», — сказав Вессенес у заяві. «Команда займає місце в першому ряду, щоб спостерігати за всім, що відбувається в екосистемі, і, по суті, отримує «перший погляд» на те, що роблять, будують, створюють і виробляють багато з найпривабливіших творців і оповідачів нашого часу по всьому світу. Ми хочемо поділити це місце в першому ряду з якомога більшою кількістю людей».

Стартап Lamina1 Ніла Стівенсона націлений на відкритий метавсесвіт.

Очолювана Lamina1 і Vessenes, L1EF створена для надання широкого економічного доступу глобальним акредитованим інвесторам, які прагнуть підтримати наступну еру Інтернету. Маючи глибоке коріння в цифровій валюті, токенізації та технології блокчейну, Vessenes має великий досвід запуску, керівництва та консультування компаній, що проривно працюють у просторі Web3.

На сьогоднішній день Вессенес був першим головою фонду біткойн, засновником першої біткойн-компанії, що підтримується венчурним капіталом, засновником свого сімейного офісу Capital6, співзасновником венчурної компанії Capital6 Eagle на ранній стадії та співзасновником Lamina1.

L1EF використовуватиме унікальний досвід Вессенеса у розвитку децентралізованих економік, пропонуючи інвесторам шанс приєднатися до нього на передньому краї нової економіки Open Metaverse.

«Lamina1 займає унікальну позицію, враховуючи неймовірну кількість запитів, які ми щодня отримуємо від тих, хто створює відкритий метавсесвіт», — сказав Вессенес. «Команда займає місце в першому ряду, щоб спостерігати за всім, що відбувається в екосистемі, і, по суті, отримує «перший погляд» на те, що роблять, будують, створюють і виробляють багато з найпривабливіших творців і оповідачів нашого часу по всьому світу. Ми хочемо поділити це місце в першому ряду з якомога більшою кількістю людей».

Серед інших лідерів Lamina1 – Ребекка Баркін, чия кар’єра в сфері розваг і технологій охоплює EMI-Capitol Records, Magic Leap і MSG Sphere; співробітник Аспенського інституту, Крістін Кеунг; і керівник кар’єри мистецтва та музичної індустрії, Джессіка Тун.

Фонд L1EF працює, дозволяючи акредитованим інвесторам отримувати доступ до компаній і підприємців і спільно інвестувати в них через щоквартальну підписку. Інвестиції будуть здебільшого зосереджені на технологіях і досвіді, до якого користувачі зможуть отримати доступ у Open Metaverse, починаючи від захоплюючих обчислень і закінчуючи відкритим штучним інтелектом у великому масштабі.

Для підтримки відкритого метавсесвіту L1EF зосереджується на інвестиціях у розробників і творців, які сприятимуть створенню якісних технологій та інфраструктури, необхідних для підтримки протоколу, і створюватимуть захоплюючий досвід, який втілить у життя бачення Lamina1 відкритого метавсесвіту. Деякі з цих проектів на ранній стадії включають протоколи рівня 2, DeFi, GameFi, ринки, мости та багато іншого.

«Ми раді представити L1EF, щоб служити як творцям, так і інвесторам, які активно просувають розвиток відкритого метавсесвіту», — сказав Баркін, президент Lamina1, у заяві. «Пітер має глибоке розуміння та продемонстрував успіх зростання економіки навколо ланцюга, і його підхід до надання будівельникам раннього доступу до капіталу — саме тоді, коли ми готуємося передати тестову мережу в їхні руки — ідеально узгоджується з нашою місією побудувати відкрита інфраструктура, яка об’єднує найпотужнішу творчу спільноту на планеті».

Фонд доступний для негайного інвестування на AngelList.

Крім капіталу, проекти, які є частиною L1EF, отримають ранній доступ і підтримку інструментів для розробників Lamina1 через майбутню програму раннього доступу Lamina1.

Кредо GamesBeat коли висвітлюєте ігрову індустрію, це “де пристрасть зустрічається з бізнесом”. Що це означає? Ми хочемо розповісти вам, наскільки новини важливі для вас — не лише як для людини, яка приймає рішення в ігровій студії, а й як для шанувальника ігор. Незалежно від того, читаєте ви наші статті, слухаєте наші подкасти чи дивитеся наші відео, GamesBeat допоможе вам дізнатися про галузь і отримати задоволення від взаємодії з нею. Відкрийте для себе наші брифінги.

Leave a Comment