Mahindra інвестує 10 000 рупій у розробку електромобілів і виробництво в Пуні

Mahindra та Mahindra Limited у середу заявив, що протягом наступних 7-8 років інвестує 10 000 крор рупій у виробництво та розробку електромобілів у Пуні, Махараштра.

Інвестиції були схвалені згідно зі схемою сприяння промисловості електромобілів уряду Махараштри, повідомляє Mahindra у нормативній документації.

«Компанія через свою дочірню компанію зробить інвестиції в розмірі приблизно 10 000 крор рупій протягом 7-8 років у створення виробничих потужностей, розробку та виробництво майбутніх електромобілів Mahindra Born Electric Vehicles (BEV)», — додали в ньому.

Деякі з цих BEV були продемонстровані в Оксфордширі, Великобританія, 15 серпня 2022 року, додає він.

Задня частина Mahindra XUV400

Ці електричні позашляховики базуються на платформі INGLO EV і будуть випущені під брендом XUV і абсолютно новим брендом BE, що працює тільки на електриці.

Виконавчий директор Mahindra в автомобільному та сільськогосподарському секторах Раджеш Джеджурікар сказав: «Зосередженість уряду на «легкості ведення бізнесу» та прогресивній політиці разом з інвестиціями Mahindra виступатимуть каталізатором для того, щоб Махараштра стала центром електромобілів Індії, залучаючи подальших Індійські та прямі іноземні інвестиції».

Він сказав, що Махараштра була «домашнім» штатом Mahindra протягом понад 70 років.

У серпні Mahindra оголосила, що випустить п’ять нових електричних позашляховиків (SUV) як для внутрішнього, так і для міжнародних ринків, причому перші чотири, як очікується, вийдуть на дороги між 2024 і 2026 роками.

У вересні він представив XUV400, який вийде на ринок у січні.