Meta вирішила понад 23 мільйони повідомлень про шкідливий вміст з Індії у Facebook та Instagram у листопаді

У листопаді 2022 року платформа соціальних медіа Meta вжила заходів щодо 19,52 мільйонів одиниць вмісту в 13 сферах політики для Facebook і понад 3,39 мільйонів одиниць вмісту в 12 сферах політики для Instagram.

Як у Facebook, так і в Instagram компанія вжила заходів щодо оголених дорослих і сексуальних дій, знущань і домагань, самогубств і самоушкоджень, насильницького і відразливого вмісту, а також насильства і підбурювання, повідомляє Meta у своєму найновішому місячному звіті про Індію.

Крім того, з 1 по 30 листопада Facebook отримав 889 повідомлень, а Instagram отримав 2368 повідомлень через індійський механізм розгляду скарг. З них компанія заявила, що надала інструменти для вирішення проблем користувачів у 511 випадках у Facebook і 1124 випадках в Instagram.

Звіти, отримані на двох платформах, належали до різних категорій, таких як фальшивий профіль (1042), обліковий запис зламаний (1133), залякування або переслідування (218) і неприйнятний або образливий контент (137).

Порівняно зі звітом Meta, опублікованим минулого місяця, кількість скарг, отриманих як у Facebook, так і в Instagram через індійський механізм розгляду скарг, значно зросла.

Користувачі в Індії можуть використовувати сторінки довідкового центру у Facebook та Instagram, щоб поділитися своїми скаргами.

Гігант соціальних медіа зобов’язаний публікувати місячний звіт Індії відповідно до правила 4(1)(d) Правил щодо інформаційних технологій (Рекомендації щодо посередництва та Кодекс етики цифрових медіа) від 2021 року.

Раніше цього місяця Meta знищила понад 40 облікових записів індійської фірми CyberRoot Risk Advisory, які ймовірно були залучені до хакерських послуг. Він також знищив мережу з близько 900 фальшивих облікових записів в Instagram і Facebook, керованих невідомою організацією з Китаю.