Meta закриває свій додаток «Super», схожий на Cameo, у лютому • TechCrunch

Meta оголосила, що 15 лютого 2023 року закриває свій додаток, схожий на Cameo, Super. Компанія каже, що, починаючи розробку Super у 2020 році, сподівалася створити віртуальну зустріч і привітання, схожу на те, що ви відчуваєте. на подіях у реальному житті, як-от VidCon або Comic-Con.

«Те, що ми виявили, однак, було набагато більшою можливістю для творців і шанувальників спілкуватися веселими та захоплюючими способами», — йдеться в заяві компанії. «Ми бачили, як творці та шанувальники збирають кошти на добрі справи, випускають нову серію книг, тестують нові жарти для стендапу та навіть грають один проти одного у дрібниці. Було неймовірно бачити радість і креативність у кожній новій супер-події. Але, на жаль, настав час для нас прощатися. Сподіваємося, що вам сподобалося використовувати Super так само, як нам сподобалося створювати його для вас».

Хоча Super офіційно припинить свою роботу лише в лютому, користувачі не зможуть створювати нову подію протягом періоду припинення роботи. Якщо у користувачів є запланована подія на Super, компанія рекомендує перенести подію на іншу платформу. Meta повідомляє, що користувачі, які брали участь у заході Super або проводили його, можуть завантажити свої записи до того, як компанія офіційно закриє свій веб-сайт у лютому.

Super приєднується до довгого списку експериментів і додатків, які були закриті Meta цього року. Компанія нещодавно закрила функцію живих покупок у Facebook 1 жовтня, щоб переключити свою увагу на Reels. Також у жовтні Facebook закрив свій автономний ігровий додаток через два роки після його запуску. У вересні Meta закрила Neighborhoods, її клон Nextdoor, запущений минулого року, щоб стандартизувати спосіб спілкування сусідів і обміну місцевими новинами та інформацією у Facebook.

У липні Meta закрила Tuned, свій соціальний додаток для пар, трохи більше ніж через два роки після його запуску. У березні Facebook закрив свою соціальну мережу Campus, призначену лише для студентів. У січні компанія закрила службу швидкісних відеопобачень Sparked.

Leave a Comment