Metaverse Game Studios використовує ImmutableX у своїй MMO Angelic

Спілкуйтеся з лідерами ігор і метавсесвіту онлайн на GamesBeat Summit: Into the Metaverse 3 цього 1-2 лютого. Зареєструватися тут.


Metaverse Game Studios починає використовувати ImmutableX для своєї дебютної MMORPG Web3 Angelic. Інді-розробник ігор складається з ветеранів галузі з історією таких ігор, як Far Cry, League of Legends, Diablo Immortal тощо.

ImmutableX є кращою платформою розробників для створення та масштабування ігор Web3 на Etherium.

«Нам неймовірно пощастило, що ми знайшли партнера, який поділяє ті ж цінності, що й Angelic», — сказала Анастасія Волгемут з ​​MGS у заяві GamesBeat. «Використовуючи ImmutableX, наші користувачі можуть скористатися перевагами швидкого, безпечного та безгазового карбування, а також безперервної якісної гри».

Metaverse Game Studios виходить із стартового раунду на суму 10 мільйонів доларів, який завершився ще в березні 2022 року. Ці гроші вони в основному використовують для стимулювання наступного етапу зростання Angelic. Він також використовує фінансування, щоб гарантувати, що досвід роботи з Angelic є максимально бездоганним для кожного користувача.

Подія

GamesBeat Summit: Into the Metaverse 3

Приєднуйтесь до спільноти GamesBeat онлайн, 1-2 лютого, щоб вивчити висновки та нові тенденції в метавсесвіті.

Зареєструватися тут

Angelic має неймовірні візуальні ефекти, надані Unreal Engine 5. Це темна науково-фантастична сюжетна стратегічна рольова гра з покроковими боями. Дія гри відбувається у спільному всесвіті з вбудованими елементами блокчейну.

Angelic намагається зв’язати голку між звичайними геймерами та гравцями Web3. Він спрямований на побудову яскравого та захоплюючого світу з веселим ігровим процесом. Це «ланцюжок-агностик», що означає, що він розміщений поза блокчейном. Але завдяки ImmutableX у нього є можливість підключатися до різних ланцюжків через спеціальний сервер.

«Приємно бачити, що відомі ігрові компанії рівня AAA, такі як Metaverse Games Studios, активно використовують моделі цифрового володіння та ігор, керованих гравцями», — сказав Ендрю Сороковський з Immutable. «Ми раді запропонувати повний набір інструментів і рішень ImmutableX і співпрацювати з їхньою командою, щоб надати найчесніший, інклюзивний та інноваційний досвід Web3 для всіх гравців Angelic».

Angelic незабаром стартує

Angelic проводить альфа-тестування для обраних членів спільноти та партнерів ближче до кінця січня 2023 року. Публічний запуск Angelic відбудеться в лютому 2023 року. Гравці в альфа-тестуванні та власники NFT зможуть торгувати своїми NFT після запуску гри.

Кредо GamesBeat коли висвітлюєте ігрову індустрію, це “де пристрасть зустрічається з бізнесом”. Що це означає? Ми хочемо розповісти вам, наскільки новини важливі для вас — не лише як для людини, яка приймає рішення в ігровій студії, а й як для шанувальника ігор. Незалежно від того, читаєте ви наші статті, слухаєте наші подкасти чи переглядаєте наші відео, GamesBeat допоможе вам дізнатися про галузь і отримати задоволення від взаємодії з нею. Відкрийте для себе наші брифінги.

Leave a Comment