Mews замовляє 185 мільйонів доларів для своєї платформи управління готелем на основі SaaS • TechCrunch

Пандемія Covid-19 призвела до зупинки подорожей і туризму, але оскільки ці сектори знову набирають обертів, перспективніші стартапи в них також збирають гроші, щоб не відставати. Сьогодні стартап під назвою Mews, який надає хмарну платформу управління готельною нерухомістю з інструментами, що охоплюють бронювання, оплату тощо, оголосив, що залучив 185 мільйонів доларів у раунді фінансування серії C, що дало компанії оцінку після отримання грошей. 865 мільйонів доларів.

Під керівництвом Кінневіка та підрозділу Growth Equity у складі Goldman Sachs Asset Management раунд також включав нових спонсорів Revaia, Derive Ventures і Orbit Capital; а також попередні інвестори Battery Ventures, Notion Capital, Salesforce Ventures, Thayer Ventures і henQ. Збільшення в основному власного капіталу з невеликою сумою боргу, сказав засновник і президент Річард Волтр в інтерв’ю. Columbia Lake Partners забезпечує борг.

М’яуси — це вулиці (наприклад, у Лондоні), повні зазвичай невеликих будинків або квартир, переобладнаних із конюшень на більші будинки поблизу. За іронією долі, але стартап Mews зовсім не такий маленький. У рік, коли подорожі «повернулися» після піку COVID-19 та різноманітних обмежень, накладених на пересування людей, доходи компанії Mews зросли на 174%, а валовий обсяг платежів за цей період зріс на 227% і зараз становить 2,3 мільярда доларів. Має клієнтів у 70 країнах, загалом 3253 готелі.

Його клієнтами є великі мережі, починаючи від п’ятизіркового до найпростішого житла, включаючи Accor та Youth Hostel Association, а також низку менших груп і незалежних власників готелів, усі вони звертаються до Mews як за спеціальними інструментами для керування бронюванням. , платежі, обслуговування гостей, аналітика, зміни для працівників готелю, а також ринок із 600 додатків, за допомогою яких користувачі можуть створювати універсальні інформаційні панелі, які об’єднують будь-яку кількість інших додатків, які може використовувати готель у своїй діяльності (наприклад, бухгалтерія, продажів або програмного забезпечення CRM), трохи схоже на Toast або Shopify для індустрії гостинності, сказав Валтр.

Крім того, сьогодні це спонукає компанію до співпраці з іншими видами груп управління нерухомістю, які прагнуть надавати мешканцям або відвідувачам послуги, схожі на готельні — вплив Airbnb на те, як ми живемо або, можливо, хочемо жити сьогодні.

«Ми вважаємо себе платформою, на якій ведеться бізнес у нашій вертикалі», — сказав він. «Ми використовуємо широкий підхід до наших амбіцій. нявкає номінально опікується готелями та закладами гостинності, але це можуть бути хостели чи Airbnb або послуги для людей у ​​багатофункціональній нерухомості. У довгостроковій перспективі ми відчуваємо, що те, що вважається комерційним або житловим, зливається. У цьому напрямку рухається вся нерухомість. Те, що відбувається після пандемії, полягає в тому, що все більше людей усвідомлюють, що хочуть більше часу жити у подорожі».

Востаннє Mews збирав гроші в 2019 році, 33 мільйони доларів, які він зібрав частково, щоб переорієнтуватися на роботу над продуктом і розробку своїх технологій, щоб відрізнятися від інших гравців програмного забезпечення для управління майном на ринку. За словами Валтра, це виявилося випадковим зрушенням: коли почалася пандемія, компанія зайнялася власною внутрішньою трансформацією, що виникла саме тоді, коли готелі також хотіли інвестувати в кращі та новіші системи під час свого простою. Цілком можливо, що це прикрашений поворот до періоду, який був фактично мертвим для індустрії подорожей і туризму, але, зрештою, зростання Mews останнім часом говорить про його імпульс саме зараз.

Це останнє фінансування буде використано, по суті, для більш того ж: більше інвестицій у технології та глобальне розширення, а також деякі додаткові M&A.

«Річард, [CEO] Маттійс Валле та більш широка команда Mews добре розуміють потреби власників готелів і застосували підхід, орієнтований на продукт, щоб розробити сучасне рішення в секторі, який дозрів до зриву», — сказав Акхіл Чайнвала, інвестиційний директор Kinnevik, у заяві. Оскільки впровадження хмарних технологій у сфері гостинності прискорюється через складніші потреби гостей і зростання витрат, Mews має найкращі можливості для перебудови цифрової сантехніки сектора. Ми раді вітати четверту інвестицію в подорожі до нашого портфоліо та з нетерпінням чекаємо підтримки Mews на наступному етапі його подорожі».

Дивує не стільки те, що Мьюз бачить сплеск бізнесу, скільки те, що інвестори охоче підтримують його прямо зараз, враховуючи, наскільки складно це було для інших секторів, і враховуючи поточний інвестиційний клімат і скорочення, зокрема, в індустрії гостинності.

«Закриття великого раунду в цьому середовищі говорить про величезне зростання та майбутній потенціал Mews», — сказав Кірк Лепке, доктор медичних наук із зростання акціонерного капіталу в Goldman Sachs Asset Management, у заяві. років, стимулюючи зростання попиту на хмарні платформи, такі як Mews, щоб допомогти їм модернізуватися, покращити досвід гостей і підвищити ефективність завдяки інтелектуальній автоматизації. Завдяки відкритій архітектурі та повністю інтегрованим платіжним можливостям Mews дуже покладаються як на критично важливе рішення».

Leave a Comment