Microsoft купує частку в Лондонській фондовій біржі

Аналітика даних і хмарні обчислення об’єднали дві потужні організації з іншого боку – Лондонську фондову біржу (LSEG) і Microsoft. 11 грудня Microsoft оголосила, що вступить у стратегічне партнерство з LSEG для покращення послуг для клієнтів у всьому ланцюжку створення вартості фінансових ринків. Оскільки Microsoft купує частку Лондонської фондової біржі, очікується, що це покращить доходи для обох.

Microsoft викупить приблизно 4% акцій LSEG у консорціуму Blackstone/Thomson Reuters. Згодом, за умови схвалення, очікується, що виконавчий віце-президент Microsoft Cloud and AI Group Скотт Гатрі займе посаду невиконавчого директора в LSEG.

LSEG використовуватиме можливості хмарних обчислень Microsoft і обробки даних, щоб оновити свій бізнес. (Смартфон із програмами Microsoft; автор зображення – Shutterstock)

Microsoft купує частку Лондонської фондової біржі

Довгострокове партнерство є обов’язковим для прогресу технологічних компаній. Оскільки Microsoft купує частку в Лондонській фондовій біржі, стає зрозуміло, що дві фірми продовжуватимуть співпрацю протягом десяти років і навіть більше, залежно від того, наскільки добре справи покращаться.

The Партнерство Microsoft і LSEG дасть таку необхідну реконструкцію існуючої інфраструктури даних фондової біржі.

У понеділок це оголошення підвищило курс акцій LSEG майже на 4%.коли надія розцвіла серед ризикованих інвесторів. Зростання також було найвищим на FTSE 100.

Девід Швіммер, генеральний директор LSEG, сказав: «Це стратегічне партнерство є важливою віхою на шляху LSEG до того, щоб стати провідною світовою інфраструктурою фінансових ринків і бізнесом даних, і змінить досвід для наших клієнтів».

«Поєднання наших провідних наборів даних, аналітики та глобальної клієнтської бази з комплексними та надійними хмарними службами Microsoft і глобальним охопленням створює привабливі можливості для зростання доходів для обох компаній».

LSEG перенесе свою обробку даних і хмарні служби до Microsoftі контракт передбачає мінімальні витрати в розмірі 2,8 мільярда доларів США (2,3 мільярда фунтів стерлінгів) протягом 10 років.

Тим часом, звертаючись до партнерства, генеральний директор Microsoft Сатья Наделла сказав, що оскільки Microsoft купує частку в Лондонській фондовій біржі, прогрес у галузі штучного інтелекту сформує майбутнє фінансового світу.

Очікується, що партнерство допоможе LSEG автоматизувати складні завдання, отримати інформацію про бізнес і трансформувати фінансовий ринок. Наделла переконаний, що штучний інтелект змінить фінансовий ландшафт і змінить те, як люди досліджують, аналізують, торгують і роблять прогнози для різних класів активів.

LSEG використовуватиме служби Microsoft, включаючи Cloud, Azure, AI і Teams. Дві фірми також визначилися зі структурою управління та повідомлять інвесторам про її прогрес на початку 2023 року.

Швіммер сподівається, що партнерство Microsoft і LSEG переосмислить досвід клієнтів, оскільки два гіганти працюють разом для досягнення прогресу.

«Це довгострокове партнерство. Що стосується продуктів, які ми будемо створювати разом, я очікую, що наші клієнти почнуть бачити переваги цих 18-24 місяців, і ми продовжимо створювати з цього моменту», – сказав Швіммер. Reuters.

Хмарні служби

Згідно з державний діяч, На Amazon, Microsoft і Google припадає дві третини доходів від хмарної інфраструктури за квартал, який закінчився 30 вересня.

Незважаючи на те, що Amazon Web Services продовжує домінувати на ринку з 34%, Microsoft не відстає й робить більші кроки, щоб витримати жорстку конкуренцію. в даний час Azure від Microsoft утримує 21% а трійку лідерів замикають 11% Google.

У серпні цього року Amazon і Microsoft визнали, що за хмарними обчисленнями майбутнє, і компанії підписують більші довгострокові угоди.

Під час звіту про прибутки корпорації Майкрософт у четвертому фінансовому кварталі, Наделла визнав, що враховуючи це, компанія працює над розширенням своїх центрів обробки данихнаступного року буде ще 10 регіонів.

Це вдалося і компанії уклав рекордну кількість угод на суму понад 100 мільйонів доларів США та понад 1 мільярд доларів у четвертому кварталі.

Очевидно, що Microsoft Cloud зосередиться на тактиці агресивного розширення, оскільки вона прагне стати лідером ринку хмарних технологій.

Leave a Comment