Mysten Labs є блокчейн-партнером Grand Cross: Metaworld

Спілкуйтеся з лідерами ігор і метавсесвіту онлайн на GamesBeat Summit: Into the Metaverse 3 цього 1-2 лютого. Зареєструватися тут.


Дочірня компанія Netmarble F&C, Metaverse World, обирає Mysten Labs у якості блокчейн-партнера для Grand Cross: Metaworld. Mysten Labs є творцем Sui, блокчейну рівня 1. Члени-засновники компанії — колишні розробники Meta, які працювали над Project Libra.

Sui — це блокчейн рівня 1, розроблений з нуля, щоб дозволити розробникам створювати досвід, який обслуговує безпосередньо користувачів. Він підтримує широкий діапазон розробки з високою швидкістю та низькими витратами. Sui може похвалитися високою пропускною здатністю, миттєвою швидкістю розрахунків і багатими мережевими активами.

Найважливіше те, що він пропонує зручний для користувача досвід Web3.

«Великі метавсесвіти вимагають чудової інфраструктури», — сказав Woowon Seo з Netmarble у заяві GamesBeat. «Ми раді співпрацювати з Mysten, щоб створити наш метавсесвіт на Sui, який унікально розроблений для підтримки веселих, високопродуктивних ігор і досвіду в масштабі».

Подія

GamesBeat Summit: Into the Metaverse 3

Приєднуйтесь до спільноти GamesBeat онлайн, 1-2 лютого, щоб вивчити висновки та нові тенденції в метавсесвіті.

Зареєструватися тут

Grand Cross: Metaworld дозволяє тисячам одночасних користувачів тусуватися разом у різних містах і районах у величезному відкритому світі. Він створює чіткий стиль аніме, який охоплює як персонажів, так і налаштування.

Як і будь-який обнадійливий метавсесвіт, Grand Cross: Metaworld дозволяє гравцям створювати власні простори, починаючи від фактичного створення місця до його декорування. Геймери зможуть використовувати веб-камери та мобільні камери, щоб налаштувати свої індивідуальні аватари. Ця ж технологія може створювати створений користувачами контент для обміну в Інтернеті.

Кредит зображення: Netmarble

Одним із найбільших переваг Grand Cross: Metaworld є те, що весь проект використовує Unreal для графіки 4k. Команда, що стоїть за Metaworld, створила власний шейдер рендеринга мультфільмів для використання з Unreal 5, щоб все об’єднати.

Я скажу одне про Grand Cross: Metaworld. Виглядає шикарно. Той, хто підготував трейлер для майбутнього закритого бета-тесту, заслуговує на бонус, або підвищення чи щось подібне.

Мене справді цікавить те, що Metaworld намагається зануритися на ринок V-Tuber. Це посилання на вбудовані інструменти для створення моделей V-tube. Він особливо визнає високу вартість входу для тих, хто хоче зібрати функціональне налаштування для Vtubing – апаратне забезпечення може коштувати сотні доларів саме по собі, і дешевий Моделі Vtuber коштують приблизно стільки ж.

Справжні хороші коштують тисячі.

Залежно від рівня налаштувань і відстеження руху, доступних у Grand Cross: Metaworld, може з’явитися нова хвиля Vtubers із красивими аніме-моделями, які транслюються на чудовому тлі 4K.

Це чесно захоплююче.

Grand Cross: Metaworld починає закрите бета-тестування в першій половині 2023 року, а повний випуск планується до кінця 2023 року.

Кредо GamesBeat коли висвітлюєте ігрову індустрію, це “де пристрасть зустрічається з бізнесом”. Що це означає? Ми хочемо розповісти вам, наскільки новини важливі для вас — не лише як для людини, яка приймає рішення в ігровій студії, а й як для шанувальника ігор. Незалежно від того, читаєте ви наші статті, слухаєте наші подкасти чи дивитеся наші відео, GamesBeat допоможе вам дізнатися про галузь і отримати задоволення від взаємодії з нею. Відкрийте для себе наші брифінги.

Leave a Comment