Naomi Patisserie, Plugzmart, The Artment збирають фінансування на ранній стадії

Naomi Patisserie & Bakehouse збирає 5 рупій від засновника SustainKart

Стартап пекарні Naomi Patisserie & Bakehouse із Хайдарабаду залучив 5 мільйонів рупій від Канті Датта, співзасновника SustainKart. Кошти будуть використані для створення першої торгової точки в Джубілі-Хіллз, Хайдарабад.

Фірма також зосередиться на розширенні свого сегменту B2B разом з інвестиціями в інновації продуктів, маркетингові кампанії брендів і посилення дистрибуції.

Підприємство було засновано Нікітою та Акашем, двома колишніми су-шефами ITC.

Виробник зарядних пристроїв для електромобілів Plugzmart збирає 3,63 рупії на ранній стадії фінансування

Виробник зарядних пристроїв для електромобілів Plugzmart із Ченнаї залучив 3,63 рупії початкового фінансування від Bluehill Capital та інвесторів-ангелів Міри Редді з SKCL (Sri Kausalya Constructions Ltd), Картіка Мейяппана, Л. Рамкумара, Сівадаса Рагхави та Шайладжи Редді.

Компанія планує використати кошти для досліджень і розробок, а також розширити команду, окрім нарощування виробництва, щоб виконати великий пакет замовлень, який уже є. Стартап має на меті поставити принаймні один мільйон зарядних пристроїв, розроблених і виготовлених місцевими жителями, протягом наступних трьох років.

Plugzmart є виробником оригінального обладнання (OEM) зарядних пристроїв для електромобілів і постачальником інфраструктури для зарядки електромобілів SaaS. Розроблена в IIT Madras у 2019 році, Plugzmart створила власну інтелектуальну систему керування зарядкою електромобілів із підтримкою Інтернету речей для інтеграції та ефективного зв’язку із зарядними пристроями. Портфоліо з дев’яти продуктів включає зарядні пристрої для дво-, три- та чотириколісних транспортних засобів.

Стартап домашнього декору The Artment відкриває нерозкритий початковий раунд

Фірма домашнього декору The Artment залучила нерозголошену суму початкового фінансування від Mumbai Angels та кількох інвесторів-ангелів. Заснована в 2016 році компанія The Artment розробляє предмети декору для дому для преміум-аудиторії.

Компанія використає останні вливання капіталу для запуску продуктів у США та масштабування свого бізнесу на американському ринку електронної комерції. План бренду домашнього декору заснований на його успішному тестуванні місцевих продуктів на ринку США, коли він був частиною програми Amazon Global Selling Propel, йдеться в заяві.

(Копія буде оновлюватися останніми новинами протягом дня.)