Netflix співпрацює з Nike, щоб надати вам години тренувань

Час для новорічних обіцянок вже не за горами, і для багатьох це означає подвоїти зобов’язання щодо здоров’я та фізичної форми, щоб спробувати покращити себе.


WebWire

Netflix сподівається отримати вигоду від популярних настроїв, оголосивши про нове партнерство з Nike, яке розпочнеться наприкінці цього місяця.

Починаючи з 30 грудня, потоковий гігант почне надавати передплатникам відеоролики Nike Training Club, випущені у двох частинах і загальною тривалістю 30 годин контенту.

За темою: що відбувається з Netflix? Усе, що вам потрібно знати про масштабне падіння компанії

Перший випуск включатиме 46 відеороликів, розділених на п’ять програм, зокрема «Два тижні до зміцнення ядра» та «Фітнес для гарного настрою». Колекція буде розміщена в спеціалізованому розділі Nike у додатку Netflix, але до неї також можна буде отримати доступ, просто ввівши пошуковий запит «Nike».

«NTC є найкращим партнером у тренуваннях, який забезпечує видатне керівництво, натхнення та мотивацію, щоб допомогти всім спортсменам досягти своїх фітнес-цілей», — йдеться у релізі компанії. «Тренування NTC, які пропонуються в колекції Netflix, включають десяток кросівок світового класу Nike, у тому числі Джо Холдера, Кірсті Годсо та Бетіну Гозо».

Нова ініціатива, яка включає відео, призначені для людей будь-якого рівня фізичної підготовки, стане першою у своєму роді для Netflix і, ймовірно, відокремить потокового гіганта від конкурентів після не дуже зіркового року.

На тлі придушення обміну паролями та масових звільнень Netflix довелося підняти ціни на підписку, на розчарування багатьох лояльних користувачів.

За темою: Netflix підвищує ціни в США

У третьому кварталі 2022 року компанія досягла кращого, ніж очікувалося, зростання доходу в порівнянні з минулим роком досягає 6% і має обнадійливі перспективи до кінця четвертого кварталу.

«Після важкого першого півріччя ми вважаємо, що ми на шляху до прискорення зростання. Головне — задовольнити учасників», — йдеться в листі Netflix до акціонерів наприкінці кварталу. «Саме тому ми завжди зосереджувалися на перемозі в конкурсі на перегляд щодня. Коли наші серіали та фільми захоплюють наших учасників, вони розповідають про це своїм друзям, і тоді більше людей дивляться, приєднуються та залишаються з нами».

Станом на четвер у другій половині дня Netflix впав трохи більше ніж на 52% за один рік.

Leave a Comment