Npixel’s Gran Saga: Unlimited стане першою грою на блокчейні Aptos

Спілкуйтеся з лідерами ігор і метавсесвіту онлайн на GamesBeat Summit: Into the Metaverse 3 цього 1-2 лютого. Зареєструватися тут.


Npixel’s Gran Saga: Unlimited стане першою грою, опублікованою в Aptos Network, новій платформі Web3.

Гра є масовою багатокористувацькою онлайн-рольовою грою (MMORPG), і вона буде заснована на оригінальній грі Npixel Web2 Gran Saga. Gran Saga була однією з найкасовіших ігор у магазині додатків iOS.

Тепер компанії випускають Gran Saga: Unlimited, щоб скористатися перевагами незамінних токенів (NFT), блокчейну та GameFi. Ігри Web3 стануть основним напрямком для Aptos у новому році, і ця майбутня гра з Npixel, швидкозростаючим південнокорейським виробником ігор, стане першим із багатьох ігрових проектів, які будуть запущені в мережі, повідомила компанія.

Компанія Aptos, що базується в Пало-Альто, Каліфорнія, створила блокчейн рівня 1 під назвою Aptos Network. Aptos залучив понад 400 мільйонів доларів від інвесторів, включаючи a16z, Jump Crypto, Binance Labs, Katie Haun, Multicoin Capital, PayPal Ventures і Coinbase Ventures.

Подія

GamesBeat Summit: Into the Metaverse 3

Приєднуйтеся до спільноти GamesBeat онлайн, 1-2 лютого, щоб вивчити висновки та нові тенденції в метавсесвіті.

Зареєструватися тут

Npixel створює Metapixel.

В рамках ігрової екосистеми Web3 Aptos надає фундаментальні інструменти для перевірки, безпеки, зв’язку та творчості для розробників ігор як у криптопросторі, так і за його межами. Відтоді, як Aptos було запущено в основній мережі лише два місяці тому, у мережі було заблоковано сотні тисяч користувачів, мільйони транзакцій і загальну вартість 47 мільйонів доларів.

Gran Saga: Unlimited стане першою ігровою назвою з екосистеми метавсесвіту Npixel Metapixel, яка використовує технологію Web3 і блокчейн. Це буде продовження оригінальної гри Web2 Gran Saga, яка має понад чотири мільйони завантажень.

Користувачі матимуть можливість заробляти внутрішньоігрові активи та карбувати ігрове обладнання як NFT, якими вони зможуть вільно торгувати на різноманітних ринках NFT, створених у мережі Aptos. Гра спочатку буде запущена для платформ ПК, а згодом доступ до неї можна буде отримати через мобільні смартфони.

Дорожня карта та партнерство

Тестування Gran Saga: Unlimited розпочнеться в першому кварталі 2023 року перед очікуваним глобальним випуском у другому кварталі.

Альфа-тестери будуть набрані через канал команди Discord, який незабаром буде запущено. Протягом наступних місяців буде проведено кілька ігрових тестів, щоб протестувати та вдосконалити функції блокчейну до його публічного запуску.

Компанія Aptos оголосила про залучення Npixel як першого стратегічного партнера ігрової екосистеми мережі ще в листопаді.

Походження Аптоса

Засновники Aptos Мо Шейх (ліворуч) і Евері Чінг.
Засновники Aptos Мо Шейх (ліворуч) і Евері Чінг.

Aptos Labs була заснована Мо Шейхом і Ейвері Чінг, і вона присвячена створенню кращих мережевих інструментів і зручності використання, щоб надати переваги децентралізації масам.

Чінг має докторський ступінь у галузі високопродуктивних обчислень і працює над такими речами, як аналіз кінцевих елементів і моделювання згортання білка для деяких із найбільших суперкомп’ютерів. Він також працював над інфраструктурою пошуку та даних для підтримки веб-пошуку, індексування та аналітики.

Потім він 10 років працював у Facebook, працюючи над стеком інфраструктури для аналітики всієї компанії. Протягом останніх трьох років у компанії, нині Meta, він працював над проектом криптовалюти Libra та гаманцем Novi. Він став технічним керівником команди криптовалютної платформи, але Meta вирішила не запускати її через широку опозицію.

Там він працював з Шейхом, який став генеральним директором Aptos.

Що стосується поточної криптовалютної кризи, спровокованої крахом FTX, Шейх сказав у попередньому інтерв’ю, що він прийшов зі світу, де управління мільярдами доларів і довіра були дуже важливими.

«Зважаючи на нещасливі обставини з FTX, ми бачимо, як це відбулося. Я думаю, що це впливає на весь простір. Але в цілому ми вважаємо, що поганих акторів більше не буде в космосі, це цілком здорово», — сказав Шейх. «І це фактично дає можливість людям, які дуже серйозно ставляться до цієї технології, про яку ми говорили, діючи з найкращими принципами етики, з дивовижними інвесторами, піднятися й скористатися цією можливістю. І саме на цьому сьогодні наша увага. Ми опустили голови і продовжуємо будувати».

Aptos намагається зробити свою технологію зручною для користувачів, які не повинні хвилюватися, що їх можуть зламати та втратити все. У разі потреби ви зможете перенести свої активи з одного облікового запису на інший. Ви повинні мати можливість налаштувати схему відновлення, якщо ви втратите криптографічний ключ. Такі речі дуже важливі для нетехнічної аудиторії, сказав Чінг. Мережа також має бути достатньо надійною, щоб обслуговувати мільярди користувачів і транзакції.

Сильний партнер

Гра GranSaga від Npixel.
Гра GranSaga від Npixel.

Компанія Npixel, заснована в 2017 році, є одним із розробників ігор у Південній Кореї, які найшвидше розвиваються, досягши статусу єдинорога завдяки раунду серії B у серпні 2021 року.

Metapixel від Npixel — це ігрова екосистема наступного покоління Web3, яка запровадить метавсесвіт, що складається з ігрових IP-адрес потрійного рівня A, завдяки співпраці з Aptos. Пропонуючи якісні ігри з використанням оригінальних IP-адрес, справжнє право власності на ігрові активи та передові ігрові моделі, такі як безкоштовне володіння, щоб відкрити нову відкриту економіку для геймерів, Metapixel сформує сприйняття справжніх ігор Web3, Aptos сказав.

Кредо GamesBeat коли висвітлюєте ігрову індустрію, це “де пристрасть зустрічається з бізнесом”. Що це означає? Ми хочемо розповісти вам, наскільки новини важливі для вас — не лише як для людини, яка приймає рішення в ігровій студії, а й як для шанувальника ігор. Незалежно від того, читаєте ви наші статті, слухаєте наші подкасти чи переглядаєте наші відео, GamesBeat допоможе вам дізнатися про галузь і отримати задоволення від взаємодії з нею. Відкрийте для себе наші брифінги.

Leave a Comment