Nvidia оновлює продуктивність GeForce Now до RTX 4080 для преміум-користувачів • TechCrunch

Nvidia оголосила про деякі нові функції для свого сервісу хмарних ігор під час віртуальної прес-конференції CES. Компанія оновлює свій преміальний план, додаючи нові сервери з кращими апаратними компонентами. Користувачі з тарифним планом $19,99 повинні очікувати кращої продуктивності для більш вимогливих ігор.

Зараз компанія використовує графічні процесори класу GeForce RTX 4080 на своїх високоякісних серверах. До сьогоднішнього дня користувачі, які платили за найдорожчий план передплати, могли отримати доступ до серверів із графічними процесорами серверного рівня, еквівалентними графічним процесорам GeForce RTX 3080.

Нагадуємо, що GeForce Now дозволяє грати у власні ігри з хмари. Гра запускається в центрі обробки даних неподалік від вас, а потім відео передається на ваш пристрій. GeForce Now підтримує Windows, macOS, Android (а також Android TV) і деякі веб-браузери (зокрема Safari на iPhone та iPad).

Клієнти GeForce Now все ще повинні купувати ігри в Steam, Epic Games Store та інших цифрових магазинах — вони володіють іграми, навіть якщо вони припинили підписку на послугу. Але найбільша проблема послуги полягає в тому, що деякі видавці ігор відмовляються дозволяти Nvidia підтримувати їхні ігри на GeForce Now. Зараз існує 1500 підтримуваних ігор, включаючи Fortnite, League of Legends, Cyberpunk 2077 і багато ігор Ubisoft. Але ви не можете грати в Overwatch 2 або Elden Ring, наприклад.

Клієнти можуть випробувати GeForce Now безкоштовно. Існує система черги, і ви обмежені 60-хвилинними ігровими сесіями. Якщо ви хочете користуватися послугою щодня, «Пріоритетне» членство дозволить вам одразу запустити гру та грати до шести годин за 9,99 доларів США на місяць. Ви обмежені роздільною здатністю 1080p і 60 кадрами в секунду.

Минулого року Nvidia додала преміальний рівень GeForce Now RTX 3080 за 19,99 доларів на місяць. Через сьогоднішнє оновлення цей рівень отримує нову назву. Тепер компанія називає його GeForce Now Ultimate.

Окрім доступу до більш потужних серверів, GeForce Now Ultimate підтримує роздільну здатність 4K. Якщо у вас є ігровий монітор, членство Ultimate тепер також підтримує 240 Гц (з 120 Гц). Користувачі також можуть увімкнути власні функції Nvidia, такі як DLSS 3 і Nvidia Reflex.

Якщо у вас є монітор Nvidia G-Sync, GeForce Now адаптує швидкість потокового передавання залежно від того, скільки кадрів за секунду ви отримуєте у своїй грі, сумісній з Nvidia Reflex. Це акуратно! Але якщо у вас є монітор Nvidia G-Sync, ви, швидше за все, також маєте ігровий ПК, тому вам може не знадобитися GeForce Now.

Існуючі учасники GeForce Now RTX 3080 будуть автоматично оновлені до плану GeForce Now Ultimate наприкінці січня. GeForce Now Ultimate все ще коштуватиме 19,99 доларів на місяць.

Leave a Comment