Paytm показує зростання кредитів на 374% порівняно з аналогічним періодом минулого року за жовтень-листопад

One97 Communications, материнська компанія провідної індійської компанії мобільних платежів і фінансових послуг Paytmподав свої операційні показники за жовтень і листопад.

Компанія повідомила, що річна ставка для бізнесу з розподілу кредитів зараз становить 39 000 крор рупій, або 4,8 мільярда доларів США, а вартість виплачених позик зросла на 374% у річному обчисленні протягом двох місяців, що закінчилися листопадом 2022 року, згідно з подача.

Він повідомив про вартість 6292 крор рупій, або 774 мільйони доларів США, і що кількість виплачених кредитів склала 6,8 мільйона кумулятивно, що на 150% більше, ніж рік тому.

«Ми бачимо значне зростання з огляду на низьке проникнення струму, і в той же час ми продовжуємо працювати з нашими партнерами, щоб залишатися зосередженими на якості книги», — йдеться в заяві компанії.

У своїх офлайн-платежах компанія стверджує, що зараз у них понад 5,5 мільйонів продавців оплачують підписку на платіжні пристрої.

«Ми продовжуємо зміцнювати наше лідерство в офлайн-платежах», — заявили в компанії.

У ньому також згадується, що його підписка як модель обслуговування передбачає значне впровадження пристроїв, що сприяє збільшенню обсягів платежів і доходів від підписки, одночасно збільшуючи послідовність розповсюдження торгових позик.

Орієнтуйтеся на обсяги платежів

Минулого місяця Резервний банк Індії (RBI) відхилив заявку Paytm на надання послуги агрегатора платежів для онлайн-торговців. Paytm Payments Services Limited (PPSL), 100% дочірня компанія Paytm, повинна буде повторно подати заявку на авторизацію для надання послуги агрегатора платежів протягом 120 календарних днів.

Що стосується додатка Paytm Super App, компанія продовжує спостерігати зростаючу взаємодію споживачів із середньомісячними користувачами транзакцій за два місяці на рівні 84 мільйонів, реєструючи зростання на 33% порівняно з попереднім роком.

Він також опублікував, що загальний GMV, оброблений продавцем за два місяці, склав 2,28 лакхів рупій, що означає зростання на 37% порівняно з роком тому.

«Протягом останніх кількох кварталів ми продовжуємо зосереджуватися на обсягах платежів, які створюють для нас прибутковість, або через чисту маржу платежів, або через потенціал прямих додаткових продажів», — заявили в компанії.

Правління Paytm збереться 13 грудня, щоб обговорити план викупу, згідно з поданням минулого тижня. Акції фінтех-гіганта також впали майже на 68% з моменту початку їх торгів на фондовій біржі в листопаді минулого року.

Із закінченням обов’язкового періоду блокування акції Paytm впали до рекордно низького рівня, оскільки зростає занепокоєння щодо прибутковості. SoftBank — один із перших спонсорів компанії — розвантажив акції на суму понад 200 мільйонів доларів.