PDG планує розширити діяльність в інших містах Індії; інвестувати близько 300 мільйонів доларів США в кожну локацію

Сінгапурська компанія Princeton Digital Group (PDG), яка нещодавно відкрила центр обробки даних у Наві Мумбаї, інвестувавши 300 мільйонів доларів США, вивчає можливості розширення своєї діяльності в інших містах Індії.

Минулого тижня PDG представила центр обробки даних у Наві Мумбаї потужністю 48 МВт у двох будівлях, розташованих на площі 6 акрів.

Поточна робоча потужність центрів обробки даних в Індії становить понад 650 МВт.

«Індія є ключовим ринком для нас, і, коли наш центр обробки даних Navi Mumbai починає працювати, ми розглядаємо можливості розширення до (інших) міст, включаючи Бангалор, Ченнаї, Делі, Хайдарабад і Пуну. Кожен із цих центрів обробки даних складатиметься з 48 Потужність МВт з інвестиціями понад 300 мільйонів доларів», — сказав PTI керуючий директор PDG, Індія Віпін Шірсат, не розголошуючи часові рамки.

Компанія інвестує в завод з відновлюваних джерел енергії в Махараштрі, який задовольнить 40% потреби центру обробки даних в електроенергії з мінімальним споживанням води.

«Додаткові 200 кВт сонячної електростанції будуть встановлені в кампусі центру обробки даних у Наві Мумбаї», — додав він.

Репрезентативний малюнок.

Авторство зображення: PTI File Photo

В даний час на об’єкті Navi Mumbai працює потужність 4 МВт, ще 10 МВт буде додано в наступному календарному році, а додаткові потужності в 24 МВт, як очікується, будуть введені в експлуатацію до 2024 року, сказав Ширсат.

«Ми інвестували в сонячну електростанцію у віддаленому місці в Махараштрі, яка задовольнить 40% потреби в електроенергії нашого центру обробки даних у Наві Мумбаї. Ця сонячна електростанція потужністю 200 кВт почне подавати електроенергію в наш центр обробки даних до середини наступного календаря. рік”, – зазначив він.

Оскільки центри обробки даних вимагають спеціалізованих спеціалістів, PDG також планує співпрацювати з місцевими технологічними установами, щоб запровадити навчальний план, який допоможе компанії наймати персонал відповідно до її партнерства з Наньянським технологічним університетом (NTU), Сінгапур.

PDG співпрацює з CBRE та Facebook, щоб зосередитись на розвитку спеціалістів центрів обробки даних, співпрацюючи з Наньянським технологічним університетом у створенні та створенні контенту та навчального плану, спрямованого на потрібну кваліфікацію, а також на зростаючу індустрію центрів обробки даних, сказав Шірсат.

«Ми все ще перебуваємо в процесі розробки навчальної програми для Індії», – додав він.

Для центру обробки даних в Індії компанія в основному націлена на банки та глобальні гіпермасштабувальники, включаючи великих постачальників хмарних послуг, банківських, фінансових послуг і страхування (BFSI), ТНК і гравців електронної комерції, серед інших.

PDG має намір вирішити регуляторні, інфраструктурні та культурні проблеми для своєї цільової аудиторії в Індії.

Він також зазначив, що час затвердження в країні дуже тривалий, і для таких компаній, як PDG, було б великою підмогою, якби уряд спростив процеси створення центрів обробки даних в Індії.

PDG за підтримки Warburg Pincus, Ontario Teachers’ Pension Plan (OTPP) та Mubadala Investment Company (Mubadala) представлена ​​в п’яти країнах, маючи портфель із 20 центрів обробки даних і потужністю 600 МВт.