PharmEasy збільшує збитки за 22 фінансовий рік до 2700 рупій

API Holdings Ltd, материнська компанія PharmEasy, повідомила про чистий збиток у розмірі 3992 крор рупій за 22 фінансовий рік проти 641 крор рупій у 21 фінансовому році (2020-21), згідно з документами RoC, поданими компанією в Міністерство корпоративних справ.

Платформа онлайн-аптек і медичних технологій, яка нещодавно відкликала IPO через «ринкові умови та стратегічні міркування», зазнала більших збитків у 22 фінансовому році, оскільки витрати на виплати працівникам протягом року зросли більш ніж у 5 разів.

Витрати компанії на виплати працівникам зросли до 1459 рупій у 22 фінансовому році, що становить майже шосту частину витрат компанії, з 270 рупій у 21 фінансовому році, як показали нормативні документи.

Однак, за винятком виняткових статей або одноразових втрат від знецінення гудвілу, єдиноріг електронної аптеки повідомив про збиток у розмірі 2731 крор рупій протягом року, як показали документи.

Однак загальний дохід PharmEasy більш ніж подвоївся до 5729 рупій у 22 фінансовому році, посилаючись на 2,5-кратне зростання її операційного доходу з 2335 рупій роком раніше. Компанія зафіксувала операційний дохід у розмірі 5781 крор рупій за 22 фінансовий рік.

Згідно з документами, інші доходи PharmEasy, включаючи процентні доходи від фіксованих депозитів і позик, також підскочили вдвічі до 58 мільйонів рупій.

Компанія PharmEasy, заснована в 2014 році Дхармілом Шетом і Дхавалом Шахом, зібрала загальні інвестиції понад 1,12 мільярда доларів США протягом 16 раундів фінансування протягом багатьох років. Компанію підтримують такі інвестори, як Temasek, B Capital, Prosus, Steadview Capital і Fundamentum Partnership Нандана Нілекані.

Востаннє PharmEasy оцінювали в понад 5 мільярдів доларів, коли компанія залучила кошти в жовтні 2021 року. Через місяць вона подала до індійського регулюючого органу чернетки документів для IPO.

Компанія також поширилася на лабораторне тестування, придбавши 66,1% акцій Thyrocare Technologies Ltd (Thyrocare) у доктора А. Велумані приблизно за 600 мільйонів доларів США в червні 2021 року. Це стало другим придбанням PharmEasy у 2021 році. У травні вона придбала Medlife за ціну. нерозголошена сума.

Pharmeasy, яка залучила нерозголошену суму боргового фінансування від EvolutionX Debt Capital у листопаді, увійшла до бажаного мільярдного клубу в квітні минулого року після залучення 350 мільйонів доларів у раунді фінансування серії E, який очолювали Prosus Ventures і TPG, за зареєстрованою оцінкою. 1,5 мільярда доларів.