PhysicsWallah купує частку С Чанда в iNeuron за 14 рупій

Єдиноріг Edtech Фізика Валла(PW) придбає всю частку компанії S Chand and Co., що займається освітнім контентом, у орієнтованій на штучний інтелект та наукові дані платформі iNeuron Intelligence Private Limited приблизно за 14 мільйонів рупій.

Співінвестори Mukesh Sharma Family Trust також вийдуть зі своїх інвестицій в iNeuron, сказав С Чанд у заяві.

Приєднавшись до клубу єдинорогів у червні цього року, PW почав активно купувати. Відтоді компанія придбала PrepOnline, Altis Vortex і FreeCo. На початку цього року стартап також вийшов на офлайн-простір разом із PW Vidyapeeth.

Це оголошення про придбання з’явилося в той час, коли гравці edtech зосередилися на гібриді після того, як відчули зниження попиту, оскільки школи та коледжі почали поетапно відкриватися. Компанії Edtech збираються ще більше покладатися на технології в гібридному світі.

Завдяки цій угоді S Chand and Company отримають прибуток у понад 2 рази порівняно з початковими інвестиціями у розмірі приблизно 7 мільйонів рупій, зробленими в грудні 2021 року. Це другий останній вихід компанії з різних інвестицій у edtech на фоні нещодавно завершеної Вийти з Testbook із приблизно 8-кратним поверненням інвестицій у липні, зазначається.

S Chand разом зі своїми дочірніми компаніями Vikas Publishing і Chhaya Prakashani придбали міноритарну частку в iNeuron у грудні 2021 року двома траншами. Він завершив свій другий транш інвестицій у вересні.

Консолідований дохід S Chand and Company зріс на 76% до 154,6 рупій у першому півріччі 2023 року порівняно з 87,7 рупій за той самий період минулого року.

Чистий прибуток PhysicsWallah за 2021-2022 фінансовий рік склав 97,8 крор рупій, що в 14 разів більше порівняно з 6,93 крор рупій за період минулого року. Його сонячні результати з’явилися в той час, коли єдинороги edtech стають свідками збитків, звільняють співробітників, сповільнюють плани розширення та намагаються спалити якомога менше грошей під час фінансової зими.