PlayStation Plus починає 2023 рік із Jedi: Fallen Order у січні

Спілкуйтеся з лідерами ігор і метавсесвіту онлайн на GamesBeat Summit: Into the Metaverse 3 цього 1-2 лютого. Зареєструватися тут.


PlayStation анонсувала свої перші доповнення до PS Plus у 2023 році. Починаючи з 3 січня, вона пропонує три нові ігри для всіх передплатників PS Plus. Серед них Star Wars Jedi: Fallen Order, Axiom Verge 2 і Fallout 76. Як завжди, пізніше цього місяця планується анонс ексклюзивних ігор рівня Extra та Premium.

Jedi: Fallen Order — гарне доповнення, як для самої гри, так і зі стратегічних міркувань. Це чудова гра, і її обов’язково повинні зіграти всі шанувальники Зоряних воєн. У 2023 році вона також отримає продовження. Jedi: Survivor, продовження Fallen Order, виходить 17 березня. Гравці, які ще не наздогнали серію, швидше за все, візьмуть першу назву, хоча вона безкоштовна для PS Plus користувачів.

Axiom Verge 2 — це продовження класичної інді-ігри Metroidvania, яка розповідає про нову історію та персонажів. Спочатку запущений у 2020 році, він вийшов на PS5 на початку цього року. Головний герой досліджує підземні середовища та руїни, а також паралельні реальності, все це зображено у фірмовому піксельному мистецтві серіалу.

Кожне доповнення PS Plus зазвичай має назву для гри для кількох гравців. У січні це Fallout 76, MMO-доповнення до серії Fallout. Персонажі гравців — це оригінальна хвиля мешканців сховища, випущена, щоб повернути США після ядерного знищення. Раніше у 2022 році гра стала безкоштовною, і Prime Gaming також запропонувала її передплатникам.

Кредо GamesBeat коли висвітлюєте ігрову індустрію, це “де пристрасть зустрічається з бізнесом”. Що це означає? Ми хочемо розповісти вам, наскільки новини важливі для вас — не лише як для людини, яка приймає рішення в ігровій студії, а й як для шанувальника ігор. Незалежно від того, читаєте ви наші статті, слухаєте наші подкасти чи дивитеся наші відео, GamesBeat допоможе вам дізнатися про галузь і отримати задоволення від взаємодії з нею. Відкрийте для себе наші брифінги.

Leave a Comment