Rainmaker Games збирає 4,7 мільйона доларів додаткового фінансування

Спілкуйтеся з лідерами ігор і метавсесвіту онлайн на GamesBeat Summit: Into the Metaverse 3 цього 1-2 лютого. Зареєструватися тут.


Rainmaker Games оголосила про завершення нового раунду фінансування своєї блокчейн-ігрової платформи. Цей останній початковий раунд зібрав 4,7 мільйона доларів. За словами Rainmaker, він планує запустити свою платформу в бета-версії на початку 2023 року.

Placeholder і Hivemind Capital спільно очолили раунд фінансування за участю Hivemind, Shima Capital, Peer Ventures, Coinfund, Side Door Ventures, Blockwall Capital, Placeholder і Tokenbay Capital. Компанія завершила свій попередній початковий раунд у грудні минулого року, де залучила 6,5 мільйона доларів.

За словами Rainmaker, нова версія його платформи більше орієнтована на ігрові спільноти (спочатку вона базувалася на механіці «грай, щоб заробити»). Компанія порівнює його з фітнес-додатком Strava, оскільки він дозволяє користувачам кидати виклик іншим в іграх, не граючи в них одночасно. Rainmaker прагне створити нові спільноти на ринку ігор.

Кредо GamesBeat коли висвітлюєте ігрову індустрію, це “де пристрасть зустрічається з бізнесом”. Що це означає? Ми хочемо розповісти вам, наскільки новини важливі для вас — не лише як для людини, яка приймає рішення в ігровій студії, а й як для шанувальника ігор. Незалежно від того, читаєте ви наші статті, слухаєте наші подкасти чи дивитеся наші відео, GamesBeat допоможе вам дізнатися про галузь і отримати задоволення від взаємодії з нею. Відкрийте для себе наші брифінги.

Leave a Comment