RBI просить Razorpay, Pine Labs, Stripe відкласти залучення нових продавців

Платежі та банківська платформа для бізнесу RazorpayЗапуск платежів у США смужкаі торговельна компанія Pine Labs отримали сповіщення від Резервного банку Індії (RBI) про відмову в підключенні до своїх платформ будь-яких нових онлайн-продавців, повідомили джерела ВашаІсторія.

Ембарго діятиме лише до тих пір, поки три компанії не подадуть аудиторський звіт до RBI, який засвідчить, що вони дотримувалися його правил і положень щодо платіжного агрегатора/платіжного шлюзу (PA/PG) ліцензії. Razorpay, Pine Labs і Stripe були одними з перших, хто отримав дозвіл регулятора на надання послуг PA/PG.

Razorpay підтвердила, що отримала повідомлення. Ні Stripe, ні Pine Labs не відповіли YourStory’s запит на коментар.

Новини про те, що Razorpay попросили відкласти впровадження нових продавців, вперше повідомили Moneycontrol.

«Дія не є каральною, інакше RBI згадало б про це на веб-сайті», — сказало одне з джерел.

Razorpay, ймовірно, надасть свій аудиторський звіт регулятору вже наступного тижня, і ембарго може бути знято через пару тижнів, повідомило джерело, близьке до цього питання.

Pine Labs також вносить зміни у свій бізнес, щоб відповідати правилам RBI. Його звіт може бути оприлюднений пізніше наступного тижня, повідомило джерело в компанії ВашаІсторія на умовах анонімності.

Інші компанії, які чекають на отримання ліцензії PA/PG, також можуть зіткнутися з подібними обмеженнями в найближчі тижні, але це навряд чи матиме якийсь суттєвий вплив на компанії, оскільки це буде лише питанням кількох тижнів.