Reliance купує 23,3% акцій американської фірми штучного інтелекту Exyn • TechCrunch

Reliance підтримала стартап із штучного інтелекту та робототехніки Exyn, що базується у Філадельфії, індійський конгломерат, оприлюднений у заяві на фондовій біржі в четвер, робить подальші кроки в стартапах у всьому світі.

Reliance Strategic Business Ventures, дочірня компанія Reliance Industries, яка повністю належить Reliance Industries, придбала 23,3% акцій Exyn за 25 мільйонів доларів, повідомила індійська фірма.

Інвестиції індійської фірми є частиною більшої серії B фінансування стартапу у Філадельфії, який управляє роботизованою автономією для складних середовищ без GPS. Reliance не поділяла розмір раунду серії B. За даними Crunchbase, на сьогоднішній день Exyn зібрав понад 45 мільйонів доларів.

Стартап зі штучним інтелектом «комерціалізує найвищий у світі рівень автономності повітряних дронів, рівень автономності 4 (AL4). Роботи Exyn здатні автономно орієнтуватися в раніше недоступних середовищах без попередньої карти, існуючої інфраструктури (GPS, комунікацій тощо), або оператор у циклі», згідно з описом на його сайті.

Reliance, яка керує найбільшою роздрібною мережею Індії, а також провідним оператором зв’язку в країні, заявила, що знайде синергію зі стартапом в ініціативах індійського конгломерату, пов’язаних із безпілотниками, промисловою безпекою, безпекою та робототехнікою, одночасно прискорюючи «продукти та технології Exyn». розвиток у багатьох сферах застосування та комерціалізація».

Оборот стартапу становив 4,32 мільйона доларів, 1,83 мільйона доларів та 0,16 мільйона доларів США у 2021, 2020 та 2019 CY відповідно, додала індійська фірма.

Reliance Industries або один із її підрозділів цього року здійснив низку інвестицій, включаючи стартап із гіперлокальної доставки Dunzo та платформу Android Glance, що підтримує блокування екрану Android.

У березні Reliance Strategic Business Ventures заявила, що планує інвестувати до 221 мільйона доларів в американську компанію з виробництва електроніки Sanmina для створення спільного підприємства, оскільки індійський гігант має намір розширити виробництво електроніки. Спільне підприємство має на меті створити центр виробництва електроніки «світового класу» в Індії, сказали вони.

Раніше в четвер Reliance заявила, що погодилася придбати індійський підрозділ Metro AG за 344 мільйони доларів. Metro, який вийшов на ринок Індії майже два десятиліття тому, керує 31 оптовим центром по всій країні.

Leave a Comment