Reliance Jio співпрацює з IOCL для розгортання SD-WAN

Jio об’єднає 7200 торгових точок IOCL за допомогою рішення SD-WAN

Довіра Jio, провідна індійська телекомунікаційна компанія, отримала замовлення від Indian Oil Corporation Limited (IOCL) на розгортання та керування програмно-визначеною глобальною мережею (SD-WAN) для 7200 роздрібних точок IOCL по всій країні.

Згідно з угодою, Reliance Jio керуватиме роздрібною автоматизацією IOCL і критично важливими бізнес-процесами, такими як обробка платежів, щоденне оновлення цін, програмне забезпечення протоколу віддаленого робочого столу (RDP) і моніторинг мережі з підключенням корпоративного рівня, якістю обслуговування (QOS) і підтримкою 24×7. у 28 штатах і восьми союзних територіях.

JioBusiness, корпоративний підрозділ Reliance Jio Infocomm, розгортатиме цю технологію та керуватиме нею.

Пратік Пашін, керівник підприємства Reliance Jio, сказав: «Це буде одне з найбільших розгортань рішення SD-WAN в Індії в будь-якій галузі, а також у нафтовій і газовій промисловості по всій Азії. Наразі розгортання рішення знаходиться на передовій стадії. етап з 2000+ роздрібних точок, які вже підключені до налаштування SD-WAN від Jio».

Schneider Electric інвестує 425 рупій у Бенгалуру для розширення потужностей

Schneider Electricглобальна компанія з управління енергією оголосила про інвестиції в розмірі 425 крор рупій в Бенгалуру, щоб подвоїти свої виробничі потужності шляхом створення нової розумної фабрики.

У рамках цієї інвестиції Schneider Electric консолідує шість із 10 існуючих заводів компанії в Бенгалуру. Компанія розширить свою присутність до одного мільйона квадратних футів промислових об’єктів з нинішніх 500 000 квадратних футів.

Нова інтелектуальна фабрика вироблятиме широкий спектр продукції від однофазних ДБЖ, трифазних ДБЖ, блоків розподілу електроенергії та приводів низької напруги до цифрових енергетичних продуктів, пов’язаних із лічильниками, збірними центрами обробки даних, реле та продуктами з відновлюваної енергії. . Компанія створить понад 1000 робочих місць, збільшивши поточну чисельність персоналу цієї нової розумної фабрики до понад 3000. Майбутня розумна фабрика також матиме 80% обсягів експорту для клієнтів у 30 країнах світу.

«Індія є третім за величиною ринком для Schneider Electric і величезною базою для експортних операцій. Як лідер галузі, ми вважаємо, що зараз ідеальний час для нас, щоб активізувати наші зусилля та підтримати державне та національне економічне зростання», – сказав Аніл Чаудрі, президент зони в Індії та генеральний директор і директор компанії Schneider Electric в Індії.

Cognizant підписує Меморандум про взаєморозуміння з Garuda Aerospace

Компанія Cognizant, що надає технологічні послуги, підписала меморандум про взаєморозуміння (MoU) із стартапом дронів Garuda Aerospace, щоб забезпечити його дрони передовими цифровими можливостями та запровадити масштабні інноваційні рішення для підприємств, які прагнуть досягти кращої гнучкості, продуктивності та загальних результатів.

У рамках цього партнерства Cognizant і Garuda Aerospace об’єднають набір пропозицій управління та моніторингу на базі дронів для компаній різних секторів. Це також надасть можливість співробітникам Cognizant працювати над різними проектами безпілотників, які мають реальні випадки використання.

Ачал Катаріа, віце-президент і голова представництва в Індії, Cognizant, сказав: «Послуги дронів є одним із сегментів технологій, що найшвидше розвиваються, і мають потенціал для забезпечення надзвичайної цінності для таких галузей, як сільське господарство, виробництво, енергетика та комунальні послуги, роздрібна торгівля та логістика».

Garuda Aerospace має парк із 400 дронів і команду з понад 500 пілотів у 26 містах по всій країні.

«Ця співпраця з Cognizant ще більше покращить наші дрони «Зроблено в Індії» технологіями світового класу та стимулюватиме нові, інноваційні рішення, щоб допомогти клієнтам та їхнім замовникам у всьому світі», – сказав Агнішвар Джаяпракаш, засновник і генеральний директор Garuda Aerospace.

дрони

Сумки LTIMindtree замовляють у Yorkshire Water

Компанія технологічних послуг LTIMindtree отримало замовлення від Yorkshire Water, британської комунальної компанії на модернізацію операцій у сфері чистої води, стічних вод і управління активами.

Yorkshire Water є дев’ятою за величиною водопровідною компанією у світі, яка надає послуги водопостачання та водовідведення 5,2 мільйонам споживачів у всьому Йоркширі.

У рамках залучення LTIMindtree допоможе перенести основні бізнес-системи Yorkshire Water на платформу SAP S/4HANA, що охоплює широкий спектр сфер, таких як управління роботою та активами, складне планування, управління матеріалами, управління запасами, здоров’я та безпека.

Відповідно до заяви, завдяки автоматизації та спрощенню процесів, консолідації даних і модернізації основних систем за допомогою інтелектуальних технологій LTIMindtree дозволить Yorkshire Water підвищити операційну ефективність, розширити можливості та покращити взаємодію з користувачем.

Судхір Чатурведі, президент і член виконавчої ради компанії LTIMindtree, сказав: «Поєднуючи наш досвід роботи з ERP наступного покоління та великий галузевий досвід із розширеними наскрізними можливостями SAP S/4HANA, ми з нетерпінням чекаємо прискорення шляху цифрової трансформації ця критична національна інфраструктура та допомога Yorkshire Water надавати послуги, адаптовані до потреб клієнтів».