Rivian розриває угоду з електрофургоном Mercedes

Американський стартап електромобілів, який підтримує Amazon, зупинив спільне підприємство з Mercedes-Benz з виробництва фургонів у Європі.

Компанія Rivian, яка намагалася скоротити витрати, заявила, що хоче зосередитися на існуючих комерційних угодах.

У вересні Rivian і Mercedes підписали меморандум про взаєморозуміння, який передбачав спільну фабрику з виробництва електричних фургонів для обох компаній.

«Ми поділяємо ту саму мету, що й Mercedes-Benz Vans, — допомогти світові перейти на електромобілі, і ми з нетерпінням чекаємо спільного вивчення можливостей у більш відповідний час для Rivian», — сказав 39-річний Роберт Скарінг, виконавчий директор. .

Mercedes-Benz Vans заявив, що «поважає» це рішення. Компанія продовжить свою власну стратегію електрифікації та збільшить виробництво на своєму першому спеціальному заводі з виробництва електрофургонів у Польщі.

44-річний Матіас Гейзен, голова Mercedes-Benz Vans, сказав: «Вивчення стратегічних можливостей з командою Rivian у майбутньому залишається можливістю».

Серед інвесторів Rivian – Amazon і Ford. Вона має угоду про постачання Amazon 100 000 електричних фургонів і будує завод в Атланті, штат Джорджія, який, як сподівається, відкриється в 2024 році і вироблятиме 400 000 автомобілів на рік.

У жовтні компанія Rivian, що базується в Каліфорнії, відкликала майже всі транспортні засоби, які вона поставила клієнтам — близько 13 000 — для затягування ослаблених гайок, які могли спричинити проблеми з кермом.


Leave a Comment