Safex Chemicals планує інвестувати 100 рупій у свій агротехнологічний підрозділ протягом наступних 3-4 років

Виробник агрохімікатів Safex Chemicals Ltd у вівторок заявив, що планує інвестувати 100 мільйонів рупій у своє нове сільськогосподарське відділення AgCare Technologies протягом наступних 3-4 років для запуску інтерактивної технологічної платформи та створення виробничого підрозділу.

Розмовляючи з PTI, директор групи компанії Піюш Джиндал сказав: «Ми інвестуємо 100 крор рупій з нашого власного кошеня. Ми не збираємо жодних коштів. Інвестиції заплановані на наступні 3-4 роки».

У планах – запустити інтерактивну технологічну платформу для інтеграції всього ланцюжка створення вартості в аграрній економіці. Ключові зацікавлені сторони, особливо фермери, можуть купувати якісні засоби захисту рослин і отримувати такі послуги, як прогноз погоди, допомога експертів і ставки манді на цій платформі, сказав він.

«Пілотне дослідження цієї інтерактивної технологічної платформи буде проведено в січні-березні. Ми плануємо запустити її в наступному фінансовому році», — сказав Джиндал, додавши, що платформа буде розширюватися поетапно.

Джиндал також сказав, що новий виробничий підрозділ також буде створено, щоб задовольнити попит на існуючі та нові продукти, такі як рішення для годування великої рогатої худоби, які виникнуть із запропонованої платформи.

Safex Chemicals використовуватиме наявний досвід у галузі для створення технічної платформи. Компанія вже зробила певні інвестиції в технології та планує поступово розширювати команду, додав він.

Очікується, що дохід компанії зросте до 1220-1250 рупій до кінця 2022-23 фінансового року завдяки нещодавньому придбанню британської Briar Chemicals з 783 рупій у попередньому фінансовому році.

Зараз Safex Chemicals має шість виробничих одиниць в Індії та одну у Великобританії.