Samsung представляє 57-дюймовий вигнутий дисплей Odyssey Neo G9 для більш реалістичних ігор

Спілкуйтеся з лідерами ігор і метавсесвіту онлайн на GamesBeat Summit: Into the Metaverse 3 цього 1-2 лютого. Зареєструватися тут.


Samsung Electronics представила цілий ряд нових моніторів, у тому числі 57-дюймовий вигнутий дисплей Odyssey Neo G9, призначений для створення реалістичних ігрових зображень.

Напередодні виставки CES 2023 компанія Samsung представила нові пропозиції в лінійках Odyssey, ViewFinity та Smart Monitor. Samsung націлена на категорію ультрашироких дисплеїв із Odyssey Neo G9, першим у світі
один монітор із подвійною роздільною здатністю надвисокої чіткості. Його запустять пізніше цього року.

«Ми представляємо майбутнє ігрових моніторів із нашим Odyssey Neo G9, роблячи кожну гру більш реалістичною завдяки інноваційним функціям і якості зображення в новому масштабі», — сказав Хун Чунг, виконавчий віце-президент відділу візуальних дисплеїв у Samsung Electronics, у заяві. . «CES є ідеальним місцем для демонстрації наших інновацій, які можуть підняти на новий рівень не лише геймерів, а й графічних дизайнерів або фанатів телебачення, забезпечуючи персоналізований досвід у ряді інтегрованих інтелектуальних програм».

Odyssey Neo G9: перший подвійний ігровий монітор UHD

Ігровий монітор Samsung Odyssey Neo G9 (назва моделі: G95NC) дозволяє геймерам побачити нові рівні деталізації з широким полем огляду. Ігровий монітор забезпечує роздільну здатність 7680 × 2160 і співвідношення сторін 32:9 на одному екрані.

Подія

GamesBeat Summit: Into the Metaverse 3

Приєднуйтеся до спільноти GamesBeat онлайн, 1-2 лютого, щоб вивчити висновки та нові тенденції в метавсесвіті.

Зареєструватися тут

Його вигнутий 57-дюймовий екран 1000R використовує технологію Quantum Mini LED зі специфікацією VESA Display HDR 1000
щоб забезпечити чудове зображення в будь-якому ігровому середовищі, від тіней до яскравих сцен. Матовий дисплей
зменшує відбиття світла на екрані, зводячи до мінімуму відволікання під час найінтенсивніших ігрових сесій.

Він також може похвалитися підтримкою DisplayPort 2.1, який передає дані вдвічі швидше, ніж раніше використовуваний DisplayPort 1.4. Крім того, новий DP2.1 дозволяє передавати інформацію без спотворень за галузевим стандартом стиснення потоку дисплея (DSC) без втрат.

Odyssey Neo G9 також підтримує частоту оновлення 240 Гц.

Інші моделі

Монітори Samsung для CES 2023.

Інші моделі включають Odyssey OLED G9 (номер моделі: G95SC), нове доповнення до лінійки Odyssey, яке має подвійний 49-дюймовий вигнутий дисплей quad-HD 1800R із співвідношенням сторін 32:9. Його OLED-освітлення з технологією квантових точок контролюється попіксельно, що забезпечує майже нескінченний коефіцієнт контрастності кольорів.

OLED-екран підсвічує кожен піксель окремо і не покладається на підсвічування, що забезпечує 1 000 000:1
динамічний коефіцієнт контрастності, забезпечуючи справжнє RGB ​​і справжній чорний колір без кольорових фільтрів. Для плавного ігрового процесу Odyssey OLED G9 також має час відгуку 0,1 мс і частоту оновлення 240 Гц для
усунення затримок і пропусків. Дійсно, геймерам це сподобається.

Odyssey OLED G9 також використовує програми таких партнерів, як Prime Video, Netflix і YouTube через Smart
Hub, який дозволяє користувачам отримувати доступ до контенту через Інтернет без потреби
для ПК. Він також оснащений Samsung Gaming Hub, універсальною платформою потокового передавання ігор, яка дозволяє геймерам знаходити та грати в ігри в хмарі від таких партнерів, як Xbox і Nvidia GeForce Now, без потреби в консолі чи завантаженні ігор.

ViewFinity S9 (номер моделі: S90PC) — найновіше доповнення до лінійки моніторів Samsung. Він має 27-дюймовий екран 5K і оптимізований для творчих професіоналів, таких як графічні дизайнери та фотографи.

Його роздільна здатність 5120 x 2880 у поєднанні з широким діапазоном кольорів 99% DCI-P3 забезпечує точні деталі, а його середня точність кольору Delta E ≦ 21 також забезпечує точне відображення кольорів навіть у складних або нюансованих візуальних середовищах.

Вбудований у монітор механізм калібрування кольорів забезпечує точні кольори та яскравість екрана, дозволяючи користувачам регулювати баланс білого, гамму та баланс кольорів RGB для ідеальної точності на своїх смартфонах за допомогою програми Samsung Smart Calibration. Матовий дисплей обмежує відбиття світла та відблиски, щоб мінімізувати відволікання під час роботи.

Користувачі можуть підключати камери та інші пристрої до монітора через з’єднання USB-C і Thunderbolt 4, щоб легко передавати гігантські файли відео високої роздільної здатності або інші великі набори даних із пристроїв зберігання даних на свій ПК. Серія ViewFinity S9 оснащена камерою 4K SlimFit і підтримує власну відеоконференцію за допомогою таких додатків, як Google Meet, які включені в Samsung Smart Hub.

І є Smart Monitor M8 (номер моделі: M80C), який відрізняється стильним тонким дизайном і тепер доступний у новому розмірі 27 дюймів на додаток до існуючого розміру 32 дюйми, обидва з роздільною здатністю 4K. Він поставляється в чотирьох колірних варіантах.

Кредо GamesBeat коли висвітлюєте ігрову індустрію, це “де пристрасть зустрічається з бізнесом”. Що це означає? Ми хочемо розповісти вам, наскільки новини важливі для вас — не лише як для людини, яка приймає рішення в ігровій студії, а й як для шанувальника ігор. Незалежно від того, читаєте ви наші статті, слухаєте наші подкасти чи переглядаєте наші відео, GamesBeat допоможе вам дізнатися про галузь і отримати задоволення від взаємодії з нею. Відкрийте для себе наші брифінги.

Leave a Comment