SBF заплановано дати свідчення завтра на слуханнях у Палаті представників США щодо краху FTX • TechCrunch

Покинутий генеральний директор FTX Сем Бенкман-Фрід заплановано завтра свідчити перед Комітетом Палати представників Конгресу США з фінансових послуг.

Комітет розслідує події, які призвели до краху FTX, що призвело до того, що минулого місяця криптобіржа подала заяву про банкрутство. Перед тим, як Бенкмен-Фрід дасть свідчення, Джон Дж. Рей III, новий генеральний директор FTX, виступить перед Палатою представників під час першої дискусії.

Слухання «Розслідування краху FTX, частина I» звучить як назва фільму — і деякі його частини, ймовірно, здаються такими, враховуючи, наскільки божевільною стала вся ця ситуація. Але питання навколо чого насправді трапилося на FTX може залишитися без відповіді; незважаючи на те, що Бенкман-Фрід має дати свідчення, все ще є побоювання, що він може охолонути.

Минулого тижня в обміні твітами взад і вперед представник Каліфорнії Максін Вотерс, голова Комітету Палати з фінансових послуг, запросила Бенкмена-Фріда приєднатися до слухань 13 грудня. Бенкмен-Фрід фактично відмовився.

Це не сподобалося Уотерсу, який зазначив, що Бенкмен-Фрід був у особистому медіа-турі, публічно спілкуючись із групами, починаючи від «Доброго ранку, Америко» і закінчуючи BBC.

На тлі можливості повістки Конгресу, щоб змусити його відвідати, Бенкмен-Фрід твітнув назад до Вотерса 9 грудня, що він «бажає дати свідчення», додавши: «[T]ось обмеження того, що я зможу сказати, і я не буду настільки корисним, як хотілося б». Він стверджував, що не має доступу до «значної частини» своїх даних.

Незважаючи на те, що він обійшов багато запитань журналістів, Бенкман-Фрід все ще був досить балакучим останніми тижнями. Можливо, коли він буде під присягою перед урядом США, це буде інша історія.

Незважаючи на це, Бенкмен-Фрід сказав у a твіт він «намагатиметься бути корисним» (після того, як скаже, що не буде настільки корисним, як хотів би), і розповість про передбачувану платоспроможність FTX US, рішення повернути цінність користувачам у всьому світі, що, на його думку, призвело до краху, і його «власні недоліки».

Минулого місяця в Суді США з банкрутства округу Делавер почалися слухання у справі про банкрутство FTX.

Джеймс Бромлі, партнер Sullivan & Cromwell і співголова практики глобальної реструктуризації фірми, сказав під час слухання, що FTX «відмила світ» у таких місцях, як Берклі, Каліфорнія; Гонконг; Маямі; Чикаго; і Багамські острови.

За кілька днів до першого слухання у справі про банкрутство, у заяві до того ж суду від 17 листопада, Рей, якого притягнули для розкриття скандалу з Enron, заявив, що була «повна відсутність достовірної фінансової інформації».

«Ніколи в своїй кар’єрі я не бачив такого повного збою корпоративного контролю та такої повної відсутності надійної фінансової інформації, як тут», — сказав тоді Рей.

Завтрашнє слухання є першим із багатьох слухань у Палаті представників, які мають на меті розкрити, що сталося всередині країни, що спричинило таке сильне та швидке падіння однієї з найбільших централізованих криптобірж у світі.

Leave a Comment