Super Nintendo World відкривається в Каліфорнії 17 лютого

Спілкуйтеся з лідерами ігор і метавсесвіту онлайн на GamesBeat Summit: Into the Metaverse 3 цього 1-2 лютого. Зареєструватися тут.


Universal Studios Hollywood оголосила сьогодні, що перша американська версія Super Nintendo World нарешті відкриється 17 лютого 2023 року. Це майже через два роки після відкриття оригінальної локації Universal Studios Japan.

У парку є інтерактивні атракціони, які гості можуть запускати за допомогою браслетів Power-Up. Він матиме атракціон у стилі Mario Kart із доповненою реальністю під назвою Bowser’s Challenge, ресторан під назвою Toadstool Cafe та магазин товарів під назвою 1-Up Factory. Тут також будуть зустрічі персонажів у костюмах і фотосесії. На відміну від японської локації, в американському Super Nintendo World не буде поїздки Yoshi’s Adventure.

Крім атракціонів, у парку, здається, є багато місць на тему Маріо, включно з декораціями замків Піч і Боузера. Ремінці Power-Up також відкривають додаткові функції під час синхронізації з додатком Universal Studios.

Наразі Universal Studios Japan планує розширити свій світ Super Nintendo за допомогою більшої кількості персонажів, перш ніж Donkey Kong отримає власну територію. Universal також планує відкрити версії Super Nintendo World у своїх офісах у Сінгапурі та Флориді.

Кредо GamesBeat коли висвітлюєте ігрову індустрію, це “де пристрасть зустрічається з бізнесом”. Що це означає? Ми хочемо розповісти вам, наскільки новини важливі для вас — не лише як для людини, яка приймає рішення в ігровій студії, а й як для шанувальника ігор. Незалежно від того, читаєте ви наші статті, слухаєте наші подкасти чи дивитеся наші відео, GamesBeat допоможе вам дізнатися про галузь і отримати задоволення від взаємодії з нею. Відкрийте для себе наші брифінги.

Leave a Comment