Tarci своєчасно надає дані малого та середнього бізнесу фінансовим установам

Ми всі знаємо, як важко розпочати бізнес і змусити його розвиватися за певний проміжок часу. Ми всі хочемо, щоб наш бізнес почав розвиватися негайно через тиск, який може виникнути не так, як ми очікували. Проте більшість підприємств не можуть розпочати роботу так швидко, як нам би того хотілося.

Деяким підприємствам потрібні місяці, щоб повернути інвестиції. На деякі потрібні роки. Ми хочемо, щоб наш бізнес процвітав якнайшвидше, але здається, що так думати малоймовірно. Це сувора реальність, особливо тому, що деякі люди не здатні бути терплячими щодо свого бізнесу.

Отже, тут виникає гігантське, майже давнє запитання — як підприємства зможуть рости й процвітати в той час, коли підприємства певних груп ростуть, як гриби?

Коли Tarci заснував генеральний директор і співзасновник Літал Групер і технічний директор і співзасновник Сергій Бахчисарайцев ще в 2019 році, вони побачили важливу прогалину на ринку – точні, дієві дані про малий і середній бізнес.

Gruper і Bahchissaraitsev є ветеранами у світі продажів і даних, що дійсно дає їм перевагу в цьому секторі.

Зараз ми живемо в еру технологій. Ми всі використовуємо веб-сайти та соціальні мережі для роботи та розваг. Не буде надуманим сказати, що наші дані є одними з найцінніших активів, які ми можемо мати, особливо в наш час.

Tarci впоралася зі збором достатньої кількості даних від малих і середніх підприємств за допомогою передових наукових досліджень даних, які можна використовувати для збору необхідних даних для підприємств із кількістю від одного до 500 співробітників.

Крім того, Tarci також має механізм постійного інтелекту, який здатний підключатися до широкого спектру зовнішніх джерел даних. Він також оновлюється щотижня, щоб отримати точне уявлення про малий і середній бізнес не лише в країні, а й у всьому світі. Tarci використовує поглиблену систему тегування даних, а передовий штучний інтелект може створювати потужні дані для малих і середніх підприємств.

Завдяки цьому Tarci може створювати високосегментовані кампанії на основі «ранніх сигналів» і перевірених потреб малого та середнього бізнесу за допомогою використання динамічних даних. Доведено, що час на маркетинг і спроби заволодіти клієнтами значно скоротили час. Деякі компанії, які використовують Tarci, повідомили про 50-відсоткову різницю в кількості часу, витраченого на дослідження.

Це змусило працівників підприємств зосередитися на своїй роботі – укладенні угод. Це, отже, призводить до збільшення кількості клієнтів, оскільки скорочується час, який витрачається на пошуки потенційних клієнтів, які можуть бути чи ні.

За допомогою даних, наданих Tarci, компанії можуть розвиватися та процвітати безпрецедентними темпами. Підприємства можуть ефективно та легко орієнтуватися на своїх клієнтів, а клієнти отримують те, що їм потрібно.

У цей час, коли існує безліч компаній, які намагаються залучити клієнтів із певного сектору чи групи, Tarci може допомогти своїм клієнтам охопити якомога більше людей за менший час, витрачений на дослідження.

Динамічні дані не лише допомагають компаніям охопити своїх клієнтів. Це також може виявити ризики клієнта, оскільки дані можуть допомогти визначити зміни в статусі клієнта та уникнути можливої ​​заборгованості клієнта.

У світі, де все керується даними, важливо мати щось на зразок Tarci у своїй кишені. Лише за три роки компанія, яка підтримується венчурним капіталом і має співробітників на трьох континентах, продовжує розвиватися.


Leave a Comment