Tech Executive відкриває першу виноробню з повним набором послуг та вишуканий ресторан італійської кухні в Бербанку – Enterprise Podcast Network


Джованні Д’Андреа, власник виноробні та ресторану Urban Press у світовій медійній столиці, Бербанку, Каліфорнія, приєднується до Enterprise Radio.

Слухай ведучий Ерік Дай і гість Джованні Д’Андреа обговорюють наступне:

  1. Перш за все, вітаємо з успіхом вашої виноробні та вишуканого італійського ресторану. З огляду на ваш технічний досвід, чому ви вирішили відкрити власну виноробню та ресторан?
  2. Розкажіть нам про концепцію Urban Press, спочатку ви відкривали як зал для дегустації вин, а потім додали дуже традиційне італійське меню, чому ви розширили та як ви розробили своє меню та, як наслідок, знайшли свого шеф-кухаря Емідіо Тіду?
  3. Чим ваші вина відрізняються від інших вин Sonoma?
  4. Схоже, ви пропонуєте членство у винному клубі. Що споживачі повинні знати про вашу колекцію вин?
  5. Які найпопулярніші вина ви пропонуєте, і чи можете ви розповісти нам більше про відмінності односортових вин і купажів? Ви вважаєте себе любителем червоного вина чи більше любителем білого?
  6. Що на горизонті для Urban Press Winery & Restaurant? Я бачу, що ви пропонуєте вечерю та пізній сніданок, чи плануєте запропонувати обід?

Виноробня та ресторан Urban Press вирізняється тим, що є єдиною виноробнею та вишуканою кухнею в Лос-Анджелесі, яка виробляє власне вино. Власник Джованні Д’Андреа, який родом із Монреаля, почав виробляти вино приблизно 20 років тому, коли він переїхав із Канади до Лос-Феліса, де виготовляв крафтові вина у своєму гаражі. D’Andrea’s виробляє свої вина з приватної виноробні в Сономі.

Чудові каліфорнійські вина, окремі сорти та купажі, а також вишукана їжа та розважальна програма є ідеальним місцем для будь-якої події, будь то романтичне побачення, дівочий вечір, корпоративна вечірка, весілля чи унікальна особлива зустріч. .

Невигадливий вхід веде повз велику винну бібліотеку та затишну бочкову кімнату до головної сервіровочної кімнати, зі сміливими цегляними стінами, що сягають високої стелі. Грандіозна кришталева люстра створює атмосферу, коли гості продовжують до спеціально виготовлених залізних сходів, оздоблених кришталем, що ведуть до обідньої зони в мезоніні, звідки відкривається вид на головний поверх і дегустаційний зал. Лише кілька кроків, і патіо, накрите альтанкою, забезпечує сидіння просто неба.

Всесвітньо відомий римський шеф-кухар Емідіо Тіду приносить свої фірмові страви, які просякнуті його італійськими традиціями, злитими з французьким впливом, включаючи баранячу гомілку, шатобріан та оригінальний рецепт домашнього сицилійського каннолі, гідного зірки Мішлена. Urban Press Winery & Restaurant став одним із небагатьох місць у Бербанку, де можна насолодитися різноманітною живою музикою. Недільний джазовий бранч став місцем, яке варто побачити для любителів джазу. D’Andrea поєднує традиції, глибокі технічні знання та нові ідеї, щоб втілити в життя карту вин і вибір меню.

Веб-сайт: https://urbanpresswinery.com

Посилання на соціальні мережі:
Facebook: https://facebook.com/UrbanPressWinery
Instagram: https://instagram.com/urbanpresswinery


Люди також слухали це: ARS Global Emergency Management надає послуги з надання допомоги постраждалим від урагану Ян

Leave a Comment