The Sandbox продає віртуальну землю за 1,66 млн доларів для свого метавсесвіту

Спілкуйтеся з лідерами ігор і метавсесвіту онлайн на GamesBeat Summit: Into the Metaverse 3 цього 1-2 лютого. Зареєструватися тут.


За останні кілька тижнів The Sandbox продала віртуальну землю на карті свого метавсесвіту на суму понад 1,66 мільйона доларів.

Це непогане досягнення, враховуючи, що ми перебуваємо в середині криптозими. Компанія щойно завершила продажі своєї ЗЕМЛІ, де потенційні розробники купують ділянки віртуального простору в метавсесвіті, де вони можуть розробляти ігри та інші цікавинки.

Ці земельні ділянки існують поруч із фірмовим досвідом, що свідчить про те, що споживачі вірять у концепцію віртуальної власності на березі моря або в уявлення про те, що ЗЕМЛЯ коштує більше, якщо вона поруч із чимось крутим. LAND в The Sandbox прозоро представлено в загальнодоступних блокчейнах незамінними токенами (NFT), які можуть унікально ідентифікувати цифрове право власності.

Пісочниця працює за моделлю продажу цінної нерухомості, де забудовники можуть розташовуватися поблизу дорогих забудов, як у реальному світі. Тільки розробники (або гравці) у цьому випадку купують валюту The Sandbox, $SAND, за реальні гроші. Потім вони отримують NFT, які підтверджують їхнє право власності, а потім йдуть і розробляють це, сподіваючись, що вони зможуть зробити землю ціннішою.

Подія

GamesBeat Summit: Into the Metaverse 3

Приєднуйтесь до спільноти GamesBeat онлайн, 1-2 лютого, щоб вивчити висновки та нові тенденції в метавсесвіті.

Зареєструватися тут

Цей вид продажу ЗЕМЛІ дозволив $SAND досягти ринкової капіталізації в 641 мільйон доларів. Це менше, ніж під час криптографічного буму, і все ж це настільки цінно, що критики сказали, що це божевільна ціна для компанії, яка, як і її конкурент Decentraland, не має багато користувачів і яку називають «порожнім метавсесвітом». DappRadar каже, що The Sandbox має близько 530 щоденних активних гаманців — це означає, що транзакцій ще не так багато.

Але The Sandbox продовжує успішно продавати ЗЕМЛЮ. Починаючи з 22 листопада, The Sandbox виставив на продаж 1900 віртуальних ділянок, і тепер він завершив продаж у двох частинах віртуальних земель. «Пісочниця» продає ділянки за фіксованою ціною та штучно обмежує кількість земельних ділянок, які продаватиме, щоб захистити інвестиції користувачів. Він також завершив ще дві колекції LAND і розпродав їх.

Такий продаж ЗЕМЛІ допоміг The Sandbox розширитися. Він належить Animoca Brands і налічує понад 400 осіб. Планується найняти ще 50-60 осіб. Це відбувається в умовах, коли FTX збанкрутувала, а кримінальні розслідування щодо її засновника Сема Бенкмана-Фріда, на думку деяких людей, поклали провину за асоціаціями на всю криптоіндустрію.

«Ми все ще дуже раді можливості відчути себе метавсесвітом і перетворити The Sandbox на платформу Web3», — сказав генеральний директор Артур Мадрид в інтерв’ю GamesBeat. «Я думаю, що люди довіряють The Sandbox як безпечному місці для створення та входу в NFT».

Мадрид і головний операційний директор Себастьєн Боргет разом 15 років і 10 років керують The Sandbox.

«Пісочниця має підхід, згідно з яким ми робимо метавсесвіт більш конкретним і відчутним, ніж будь-де у світі. Ми пов’язуємо це з продажем ЗЕМЛІ та маємо таку концепцію карти», — сказав Боргет в інтерв’ю GamesBeat. «Ви можете відчути хвилювання в Туреччині, Дубаї, Південній Кореї, Гонконзі тощо від спільної участі в метавсесвіті».

Він додав: «Virtual LAND — це найпростіший спосіб зрозуміти Web3. Ми будуємо сусідство та спільноту брендів і користувачів».

CFDA святкує 60-річчя американської моди в The Sandbox.

Незважаючи на те, що світ The Sandbox все ще перебуває на стадії альфа-версії, компанія вже заробила мільйони на продажі віртуальної землі з такими брендами, як Снуп Догг і клан FaZe володіння землею. Періс Хілтон має сюжет, як і такі бренди, як Playboy і The Walking Dead.

Буквально вчора Рада модельєрів Америки відкрила виставку в The Sandbox, присвячену 60-річчю моди в Америці. Виставку під назвою «Модування відтінків американського дизайну» курував історик моди та помічник куратора моди Клівлендського музею мистецтв Дарнелл-Джамал Лісбі. На виставці представлені проекти Анни Суї, Зака ​​Позена, Норми Камалі, Off-White і Willi Smith.

Такі бренди встановлюються в The Sandbox як головні визначні пам’ятки. Вони спрямовані на те, щоб змусити людей купувати ЗЕМЛЮ біля таких брендів, вважаючи, що віртуальна нерухомість є цінною. Власники віртуальної ЗЕМЛІ можуть її будувати, використовувати, продавати чи здавати в оренду.

Чи окупається?

Аналіз продажу ЗЕМЛІ в The Sandbox.

Дослідницька лабораторія блокчейну нещодавно робив аналіз ринку ЗЕМЛІ. Було зроблено спробу з’ясувати, чи збільшують цінність навколишніх віртуальних географічних ділянок завдяки гучним земельним ділянкам. Було розглянуто розташування яхт-клубу Bored Ape Yacht Club у The Sandbox і проаналізовано, скільки це коштує.

Дослідження, яке стосувалося всіх продажів ЗЕМЛІ до 9 листопада, показало, що ціна на ЗЕМЛЮ консолідувалася. Під час піку ажіотажу щодо метавсесвіту після того, як Facebook змінив назву на Meta в жовтні 2021 року, ціна LAND стрімко зросла.

У січні 2022 року він досяг свого піку на рівні близько 12 000 доларів США за земельну ділянку, а потім у листопаді впав під час криптовалютного краху приблизно до 2 000–2 200 доларів США за земельну ділянку. Але ця ціна вища, ніж на початку зростання ринку, що є хорошою ознакою того, що люди розуміють, що ЗЕМЛЯ є класом активів або інвестицією, яка може окупитися колись у майбутньому. Торгівля продовжується здоровим темпом.

У 2022 році було перепродано майже 10 000 цифрових ділянок LAND, а торгові посередники отримали середній прибуток у 109%. Менше половини перепродажів принесли збитки, а середня прибутковість становила 15%. Дослідження показало, що ті, хто довго тримає ЗЕМЛЮ, відчули виграш.

Близько 64% ​​власників ЗЕМЛІ володіють лише однією земельною ділянкою, а 2% власників мають більше 51 ділянки. Згодом кількість активних гаманців зростає, і середній власник зараз має приблизно вісім земельних ділянок. Розподіл землі з часом став більш справедливим. І хоча в метавсесвіті немає відстані подорожі, місцезнаходження, здається, має значення, заявили в Blockchain Research Lab.

У The Walking Dead у The Sandbox буде кров.
Досвід Walking Dead у The Sandbox, який охоплює NFT.

Місце розташування ЗЕМЛІ впливає на ціну ділянок. Прихід Warner Music Group у січні 2021 року спричинив зростання цін на посилки найближчих посилок. Володіти ЗЕМЛЕЮ поруч із великими брендами та артистами також вигідно, йдеться у звіті. Дослідницька лабораторія блокчейну заявила, що з часом частка власності на ЗЕМЛЮ може збільшитися, і ЗЕМЛЯ все ще має великий потенціал для зростання.

Боргет сказав, що останні продажі показали здоровий інтерес до метавсесвіту. Він сказав, що The Sandbox щойно перевищив 4,3 мільйона зареєстрованих користувачів з гаманцем криптовалюти/NFT.

«Ми активно сприяємо зростанню впровадження Web3 і пропонуємо місце, де користувачі можуть виражати себе та насолоджуватися перевагами володіння своїм аватаром і всіма своїми цифровими товарами завдяки ключовим партнерствам, чудовому контенту, створеному користувачами, брендовому досвіду та соціалізації. механіка у віртуальних світах», — сказав Боргет.

Карта метавсесвіту Sandbox заповнюється. Сині квадрати досі належать The Sandbox.

Боргет сказав, що компанія будує відкритий метавсесвіт The Sandbox як глобальну цифрову націю, де кожен аватар є громадянином і є регіональні центри, місця для курованих брендів і спільнот, які можуть зробити метавсесвіт більш локальним.

«Результат полягає в тому, що ми поєднуємо поп-культуру, ЗМІ, музику, ігри, розваги, моду, стиль життя, спорт і багато іншого в нову форму розваг», — сказав він.

Надія полягає в тому, щоб створити віртуальні околиці, які примикають до досвіду бренду, що демонструє цінність цифрової власності. Звичайно, це гарне запитання щодо того, чи сповільнюється продаж віртуальної землі через крах криптовалюти та падіння цін на NFT у 2022 році.

У 2021 році транзакції з віртуальною землею склали 500 мільйонів доларів, і The Sandbox становив 60% з них, повідомила компанія. Наразі «Пісочниця» продала понад 100 000 ЗЕМЕЛЬНИХ ділянок. Загалом він містить 166 464 посилки.

«Ми впевнені, що в 2022 році The Sandbox буде представляти значну частину цього», — сказав Боргет.

Десь у 2023 році The Sandbox планує дозволити своїм 23 000 унікальним власникам ЗЕМЛІ відкрити свої землі та опублікувати власний досвід. Сподіваємося, що залучення спільноти та монетизація послідують.

«Бренди з’являються щотижня, і це дуже заспокоює на майбутнє», — сказав Боргет.

Збільшується кількість продажів землі в районах, що оточують ділянки, що належать брендам, наприклад Tony Hawk, FaZe Clan, Playboy, The Marathon, Cipriani, TIME, Paris Hilton, L’Officiel, Cut the Rope, Voxies, Dogami, Playground Studio та Hermit. Краб. Всього таких партнерів понад 400. І є 230 студій по всьому світу, які будують The Sandbox, сказав Боргет.

«Ми наближаємося до того, щоб відкрити LAND і зробити його доступним для всіх», — сказав Мадрид.

Кожна хвиля включатиме стандартні та преміальні землі, а також ексклюзивні більші маєтки, які будуть виставлені на аукціон безпосередньо на OpenSea. Один ексклюзивний маєток поруч із Snoop Dogg’s LAND також буде виставлено на аукціон OpenSea, що дасть користувачам ще один шанс стати сусідами SnoopVerse.

«The Sandbox створює унікальну платформу Web3, де творці та бренди можуть створювати новий формат розваг – метавсесвіт поп-культури – де ми пропонуємо розваги, творчість і безпеку для шанувальників», – сказав Мадрид. «Об’єднання цих брендів разом дає гравцям можливість купувати ЗЕМЛЮ, щоб бути сусідом Парижа чи Снупа, або створювати враження, близькі до Cipriani є історичним. Він пропонує не тільки абсолютно новий спосіб створювати ігри та грати в ігри, але й заново відкривати нашу культуру разом».

Під час розпродажу California Dreamin’ LAND компанія продала 345 ЗЕМЕЛЬ на карті зі 175 покупцями вперше. Продажі склали 460 000 доларів США. Продажі ЗЕМЛІ в районі Galleria перевищили 313 проданих земель загальною ціною 419 590 доларів США. Під час розпродажу K-Verse LAND із південнокорейською музикою було продано 623 звичайні ЗЕМЕЛЬНІ ділянки, 71 преміум-ЗЕМЛЮ та 25 великих маєтків. Все це було продано за 864 000 доларів.

K-Verse LAND розкупили в The Sandbox.

Чи буде це чогось варте? Це залежить від того, що хто будує на землях. Якщо ті, хто купує LAND, розроблятимуть на ньому ігри та інші розваги, теоретично це буде коштувати більше згодом, і вони зможуть отримати прибуток від інвестицій.

Критики відзначають, що щоденно активних користувачів (DAU) не так багато в будь-який день. Але Боргет сказав, що компанія все ще знаходиться в альфа-версії, і цифри це відображають. Він сказав, що компанія має від 30 000 до 40 000 DAU на платформі, 250 000 щомісячних активних користувачів (MAU) і 360 000 унікальних гравців і 17 мільйонів унікальних відвідувань у 98 загалом.

«Це не так вже й мало, враховуючи, що «Пісочниця» все ще знаходиться в альфа-версії, доступна лише на ПК і Mac, а також кількість досвіду», — сказав Боргет.

Натовпи досить хороші, враховуючи, що продуктивність The Sandbox все ще повільна в альфа-стані. Мадрид сказав, що протягом першого кварталу компанія націлиться на швидший час завантаження та кращу продуктивність у грі. Але він сказав, що в грі часто працює швидкість від 30 до 60 кадрів в секунду.

Мадрид повідомив, що користувачі обмінялися вісьмома мільйонами повідомлень у чаті та витрачали в середньому 80 хвилин на день, з 20 хвилин на сеанс.

«Це сильні показники, якщо порівнювати з мобільними іграми чи переглядом соціальних мереж», — сказав він.

Кредо GamesBeat коли висвітлюєте ігрову індустрію, це “де пристрасть зустрічається з бізнесом”. Що це означає? Ми хочемо розповісти вам, наскільки новини важливі для вас — не лише як для людини, яка приймає рішення в ігровій студії, а й як для шанувальника ігор. Незалежно від того, читаєте ви наші статті, слухаєте наші подкасти чи переглядаєте наші відео, GamesBeat допоможе вам дізнатися про галузь і отримати задоволення від взаємодії з нею. Відкрийте для себе наші брифінги.

Leave a Comment