TheyDo є стартовою зброєю в гонці за володіння клієнтом • TechCrunch

Немає значення, який це веб-сайт, «подорож клієнта» завжди була важливою, інакше ви втрачаєте цю залученість, і кінцевий результат може вплинути на кінцевий результат. Так було завжди.

Але в сучасну епоху клієнти очікують легкого та простого досвіду, інакше вони переходять в інше місце. І завдяки величезній цифровізації, яка відбулася після COVID, конкуренція за кращих є величезною. Крім того, пандемія також створила всілякі нові проблеми, оскільки гібридні або віддалені команди тепер працюють у різний час, що призводить до спагетті-стику даних.

З’явилися такі стартапи, як Milkymap (Нідерланди), Smaply (Австрія) і Journeytrack (США), які намагалися вийти на цей зростаючий ринок, хоча незрозуміло, чи хтось із них ще залучив венчурне фінансування.

Таким чином, у певному сенсі стартова зброя на цьому ринку була випущена новиною про те, що TheyDo зараз зібрали 12 мільйонів євро. Серія A раунд очолює Blossom Capital за участю 20VC, також розташованої в Лондоні. У цьому раунді брали участь такі Ангели, як Де Трейнор (Інтерком) Засновник і Гриша Павлоцький (Міро), а також інші старші ангели з єдинорогів, такі як Фігма, Сніжинка, Календлі, Ретул і Амплітуда.

Платформа «Управління подорожами» TheyDo займається тим, що називається «вирівнюванням, орієнтованим на клієнта», сектор якого, за прогнозами, становитиме 48,5 мільярдів доларів до 2023 року (згідно з Future Market Insights).

TheyDo має на меті показати компаніям, звідки пов’язані всі вхідні показники та кількісні дані, звідки надходять дані та як усе це впливає на шлях клієнта. Це означає, що команди від CX до продукту, маркетингу, продажів і успіху клієнтів мають більш повну «інформаційну панель» з проблем, щоб відстежувати та вдосконалювати речі.

Компанія TheyDo, заснована Йохемом ван дер Віром, Чарльзом Бомонтом і Мартіном Паламарцом, каже, що зараз її використовують команди Atlassian, Cisco, IBM, Johnson & Johnson, T-Mobile і Qualtrics.

Під час телефонної розмови співзасновник TheyDo Йохем ван дер Вір сказав мені, що великі компанії тепер приділяють особливу увагу клієнтському досвіду: «Відбувається зміна мислення, коли ці компанії тепер усвідомлюють, що організація навколо їхньої подорожі клієнта — це єдиний спосіб, яким вони можуть залишайтеся актуальними. І їм не вистачає інструментів для підтримки цього робочого процесу».

Підтримуючи цю тему, Гаррі Стеббінгс, засновник 20VC, додав: «У зв’язку зі зростанням очікувань споживачів щодо продуктів, у компаніях відбувається справжня фрагментація ролей. Коли ми зараз розглядаємо всі різні ролі в продукті, починаючи від управління продуктом, маркетингу продукту та всього між ними, фрагментація всіх цих різних функцій означає, що все важче й важче створювати єдиний чудовий досвід, оскільки ви працюєте ізольовано. Тому спеціалізація цих ролей означає наявність єдиного потоку для створення чудового досвіду, який стає все більш важливим».

Саме тут на допомогу приходить TheyDo, каже ван дер Вір: «Це справді весь цей спосіб внутрішньої організації великих організацій, беручи до уваги перспективу клієнтів. І це величезна тенденція, на яку звертаються TheyDo».

За його словами, зараз його клієнтами є різноманітні поштові служби Голландії, Johnson and Johnson і Atlassian.

Цікаво, що шлях до продукту TheyDo став результатом досвіду ван дер Веєра та його співзасновників як агентства CX (або «спецназу», як він це називає), де вони входили в компанію, щоб з’ясувати, що йде не так. На основі цього досвіду вони створили продукт, щоб «почухати власний свербіж», і це перетворилося на TheyDo.

«Нас найняли як консалтингову компанію для цих великих компаній зі списку Fortune 500, щоб трансформувати їх зсередини. Але ми зрозуміли, що для розширення нашого бізнесу нам потрібне програмне забезпечення для розширення того, що ми робимо. Зрештою наш клієнт запитав би: «Чи можемо ми найняти вас для виконання цієї роботи, і чи можемо ми також отримати те технічне рішення, яке у вас є?» Тоді ми зрозуміли, що тут може бути щось більше», — сказав він мені.

Стеббінгс зазначає, що це саме той шаблон, який він шукає в стартапах, як інвестор: «Я дізнався, що є шаблон, коли у вас є агенції, які перетворюються на продукти, тому що вони створюють їх внутрішньо, і їхні клієнти люблять їх. Від Intercom до MailChimp. Вони, як правило, дуже добре працюють».

Це ще належить побачити у випадку з TheyDo. Однак очевидно, що Blossom і 20VC розраховують на повторення історії.

Leave a Comment