Tiger Global-backed Slice отримує ліцензію PPI від RBI

Fintech unicorn Slice отримав ліцензію на передплачений платіжний інструмент (PPI) від Резервного банку Індії (RBI), Economic Times повідомив.

«Slice отримав ліцензію PPI від RBI, і його продукт також був запущений у кількох обраних користувачів. Таким чином вони сподіваються прийняти більше користувачів, які хочуть прийти на Slice», — повідомили джерела видання.

У серпні регулятор заборонив завантажувати кредитними лініями інструменти PPI, включаючи передплачені картки та гаманці. Норми RBI передбачають, що потік коштів повинен здійснюватися лише між банківськими рахунками клієнта та кредитора.

Підтримувана Tiger Global Slice, основним бізнесом якої були передплачені картки, була однією з найбільш постраждалих через цей мандат RBI. Компанія випускала передплачені картки через партнерство з СБМ Банком (власник ліцензії). Він тимчасово припинив роботу після циркуляру RBI.

Повідомляється, що фінтех-компанія тепер прагне запропонувати підліткам облікові записи PPI з мінімальними вимогами «знай свого клієнта» (KYC), намагаючись розширити свою базу користувачів.

Рекомендації RBI дозволяють невеликі ІЦВ або мінімально детальні ІЦВ завантажувати до 10 000 рупій на місяць і не перевищувати 1,2 лакх рупій протягом фінансового року.

Джерела повідомили ET що Slice охопить сегмент підлітків за допомогою цих невеликих облікових записів PPI з мінімальними вимогами KYC.

«Це відбуватиметься через мінімальний KYC, який дозволить цим користувачам витрачати до 10 000 рупій на місяць відповідно до банківських правил. Це також типова сума, яку вони витрачають за місяць», — сказало джерело, цитоване раніше.

«Раніше вони залучали близько 20% користувачів, які бажають приєднатися до Slice, але тепер це можна значно розширити за допомогою продукту PPI. Це дозволить грати в повний пакет платіжних сервісів».

ВашаІсторія звернувся до Slice, щоб отримати коментар щодо розвитку подій.

У травні компанія Slice заявила, що додає уніфікований платіжний інтерфейс (UPI) до свого портфоліо продуктів, оскільки намагається обслуговувати клієнтів зі списку очікування за допомогою нових продуктів.