TikTokers переслідували в In-N-Out Burger з расистськими образами

Двоє клієнтів американського азійського походження в ресторані In-N-Out Burger у Сан-Рамоні, штат Каліфорнія, знімали відео TikTok, коли чоловік словесно образив їх гомофобними та расистськими словами. Відео, опубліковане на Різдво, стало вірусним і змусило поліцію заарештувати підозрюваного Джордана Дугласа Краха за звинуваченням у злочинах на ґрунті ненависті.

@arinekim Ми з другом знімали його реакцію на мій наказ «вхід і вихід», коли це сталося… #arinekim ♬ оригінальний звук – arine kim

На відео Аріне Кім та Елліот Ха сидять у бургері In-N-Out і знімають реакцію Ха на “легку картоплю фрі” Кім. Поза камерою підходить чоловік і запитує, чи знімають вони себе на відео, коли їдять, а потім називає їх «дивними гомосексуалістами».

Кім і Ха були вражені коментарем, але продовжили перегляд, коли чоловік повернувся, щоб запитати про їх етнічну приналежність. Коли Ха каже йому, що він кореєць, чоловік каже: «Ти хлопець Кім Чен Ина, га?»

Не зовсім впевнений, як реагувати, Ха підігрує, коли запитання чоловіка про його сексуальну орієнтацію починають ставати більш агресивними. Кім помічає, що ситуація загострюється, і каже Ха припинити вступати та не реагувати. Тенор розмови раптово змінюється — Ха просить вибачення, а чоловік поза кадром починає йому погрожувати.

«Зазвичай я міг би плюнути тобі в обличчя», — каже він. Потім він робить принизливе зауваження про філіппінців.

Чоловік повертається через кілька хвилин, турбуючи їх гомофобними коментарями, перш ніж погрожувати зустрітися з Ха на вулиці. Кім нервово запитує: «Як ти думаєш, він витягне проти нас пістолет?»

За темою: Жінка кидає монітор комп’ютера в агента Gate після пропуску рейсу на хаотичному кадрі

Арешт міліцією

Кім опублікувала тривожне відео в день Різдва і відразу ж отримала підтримку від користувачів TikTok, шокованих огидною мовою ненависті. Трохи грошей Венмоеда, на яких сказано, що наступна їжа за них.

TikTok Кім привернув увагу начальника поліції Дентона Карлсона з відділу поліції Сан-Рамоне, який зв’язався з Кім через Twitter. Наступного дня поліція заарештувала підозрюваного, якого назвали Джорданом Дугласом Крахом із Денвера, штат Колорадо.

Пізніше Кра був звільнений, але в оновленому відео на TikTok Кім каже, що висунула звинувачення у злочинах на ґрунті ненависті.

Цей інцидент змусив багатьох задуматися, що сталося після того, як Кім вимкнула камеру. Через кілька днів Кім зняла ще одне відео, пояснюючи, що Кра чекав біля ресторану близько 10 хвилин, пильно дивлячись на них у вікно.

«Ми просто сиділи на своїх місцях і не рухалися, тому що боялися, якщо б ми поворухнулися, він використав би це як запрошення турбувати нас ще більше», — сказала вона.

Вона також розповіла, що з нею через Instagram зв’язалася філіппінська сім’я, яка стверджувала, що Кра плює та кидає на них расистські коментарі в сусідньому Данвілі.

Кім сказала, що вони з Ха спочатку не зверталися до поліції, тому що Кра не завдавав їм фізичної шкоди. «Я чесно думала, що наш досвід буде відкинутий», — пояснила вона. «Ми не думали, що комусь це буде цікаво».

Але реакція на TikTok і правоохоронних органів була переважною підтримкою. Кім сказала, що вона вдячна за те, що має платформу, щоб пролити світло на злочини на ґрунті ненависті та «жорстокості, через які меншинам доводиться щодня проходити».

Відповідно до звіту, опублікованого Stop AAPI Hate, азіатсько-американська спільнота повідомила про понад 10 000 інцидентів на ґрунті ненависті у 2020 та 2021 роках, майже половина яких сталася в громадських місцях.

«Я сподіваюся, що моя ситуація надихне інших розповісти про свій власний досвід», — сказала Кім.

Leave a Comment