Twitter відмовився від обіцянки генерального директора, назавжди заблокував користувача, який стежив за його приватним літаком • TechCrunch

Щоб щодня о 15:00 за тихоокеанським літнім часом отримувати добірку найбільших і найважливіших історій TechCrunch на вашу поштову скриньку, підписатися тут.

Привіт і щасливої ​​середи! Поки я це пишу, я також насолоджуюся віртуальним «святом» зі своїми колегами з TechCrunchers. Він прийшов відлітає на реактивному літаку, але він повернеться завтра. Давайте зануримося в новини. — Крістін

TechCrunch Топ 3

  • Ти не впораєшся з струменем: Ілон Маск заявив, що збирається захищати свободу слова, навіть для людини, яка стоїть за Elon Jet, обліковий запис Twitter відстежує його польоти, але, на жаль, обліковий запис було остаточно призупинено. Аманда має більше.
  • Якщо ви не можете перемогти їх, приєднуйтеся до них: Раніше Apple боролася з тим, що вони називають «завантаженням» альтернативних магазинів додатків на iPhone, але, щоб відповідати європейським законам, гігант споживчих технологій зараз, як повідомляється, розглядає можливість дозволити їм iOS 17, яка вийде наступною рік, Іван звіти.
  • Головоломка грошового потоку: Мері Енн повідомляє про Nilus, стартап, який залучив 8,5 мільйонів доларів для автоматизації фінансових робочих процесів для компаній, щоб легше керувати платежами клієнтів.

Стартапи та VC

Вау, ви всі сьогодні їли новини про фінансові технології. Гаразд, ось ще один. Bondaval, лондонська B2B-компанія, яка надає кредитним командам впевненість у тому, що клієнти оплачуватимуть свої рахунки, залучила 15 мільйонів доларів США в серії A, Катерина Пишучи, що Bondaval тепер розширено до нових випадків використання кредитних менеджерів у великих компаніях, у тому числі в енергетичному секторі.

А у нас для вас ще чотири:

  • Ти виглядаєш чудово: Зірка Боллівуду Діпіка Падуконе зазнала успіху завдяки стартапу з догляду за шкірою, який заробив 7,5 мільйонів доларів, Меніш пише.
  • Знімаючи: Інгрід повідомляє про інший раунд фінансування Shield AI, який оцінює його в 2,3 мільярда доларів. Компанія зі своїми військовими автономними літальними техніками є яскравою плямою в оборонному секторі, яка продовжує залучати інвестиції.
  • Мені потрібен долар, або 1 мільярд з них: Visa виділяє 1 мільярд доларів Африці протягом наступних п’яти років, щоб налагодити цільові партнерства та інвестувати в бізнеси, які вирішують проблеми, починаючи від відсутності продовольчої безпеки до недостатнього банківського забезпечення, брати пише.
  • Ви можете зробити ставку на це: Блокчейн зіткнувся з неабиякою часткою проблем цього року, між криптовалютною зимою та іншими скандалами, Майк пише, але, здається, він знаходить свій успіх на ринку спортивних ставок.

Шановна Софі! Коли я можу зареєструвати свого співробітника для участі в лотереї H-1B?

самотня фігура біля входу в живопліт із американським прапором у центрі

Кредити зображення: Брайс Дурбін/TechCrunch

Шановна Софі,

Ми є передпочатковим стартапом, який думає про спонсорування візи H-1B для раннього співробітника, щоб залишитися в США та працювати на нас.

Як відбувається процес?

— Шукаю в Сан-Матео

Ще три від команди TC+:

TechCrunch+ це наша програма членства, яка допомагає засновникам і командам стартапів випереджати зграю. Ви можете зареєструватися тут. Використовуйте код «DC» для знижки 15% на річну підписку!

Big Tech Inc.

Агентство національної безпеки США попередило, що китайські хакери використовували помилку нульового дня у двох мережевих продуктах Citrix. Карлі пише, що «критична вразливість дозволяє неавтентифікованому зловмиснику віддалено запускати шкідливий код на вразливих пристроях — паролі не потрібні». Ой!

Ще одне попередження про надходження новин Twitter. Наташа Л пише, що Ілон Маск, як повідомляється, примусове відстеження реклами в Twitter поміщає його в короткий список для переговорів з Європейським Союзом. Крім того, співзасновник Twitter Джек Дорсі добре опублікував одноденну публікацію на Revue, інформаційній платформі Twitter, перш ніж гігант соціальних мереж оголосив, що закриває її. Аманда має більше про це.

А у нас для вас ще чотири:

Leave a Comment