Twitter просто забанив відомих журналістів, які пишуть про Ілона Маска без пояснень • TechCrunch

У четвер увечері Twitter призупинив роботу низки відомих журналістів на платформі без попередження чи пояснення причин.

Ситуація виникла після рішення компанії призупинити Twitter-акаунт Mastodon, альтернативної соціальної мережі з відкритим кодом, яка набрала обертів після того, як Ілон Маск очолив компанію. Twitter вжив заходів проти Mastodon після того, як обліковий запис, пов’язаний зі сторінкою Mastodon @ElonJet, студентського бота, який відстежує місцезнаходження приватного літака Маска.

Не відразу зрозуміло, чи пов’язані ці дві ситуації, але принаймні деякі з призупинених облікових записів мали спільні скріншоти та спостереження щодо призупинення Mastodon. Незадовго до його відсторонення репортер Washington Post Дрю Гарвелл написав у Twitter про те, що Mastodon вигнали з платформи.

Твіттер/Бен Коллінз

Колишній ведучий MSNBC Кіт Олберманн, Райан Мак з The New York Times, Доні О’Салліван з CNN, Метт Біндер з Mashable і журналіст Аарон Рупар також були відсторонені в четвер увечері. Багато журналістів регулярно висвітлювали поглинання Twitter Маском в останні місяці.

Хоча ми ще не знаємо, що тут відбувається, можливо, призупинення є результатом того, що автоматична модерація вмісту пішла не так. Деякі з призупинених облікових записів поділилися ідентифікаторами Mastodon і ElonJet у Twitter, а також зображеннями твітів, через які попередній обліковий запис було призупинено.

Зважаючи на скорочення команд модераторів у Twitter, можливо, автоматизовані системи, які застосовують абсолютно нові правила Twitter проти облікових записів, таких як @ElonJet, у цьому випадку були занадто старанними. Але принаймні так само ймовірно, що це випадок, коли Маск керує процесом модерації на основі власних уподобань — ми просто не дізнаємося, доки хтось із Twitter не пояснить, що відбувається.

TechCrunch написав твіт новому голові відділу довіри та безпеки Twitter, щоб він прокоментував ситуацію, і оновить цю історію, якщо ми отримаємо відповідь.

Ця історія розвивається…

Leave a Comment