Twitter тепер показує ціни на акції та криптовалюти прямо в результатах пошуку • TechCrunch

Серед усього цього хаосу Twitter запустив корисну функцію, яка дозволяє шукати акції компаній і ціни на криптовалюту.

Для цього користувачі повинні просто ввести символ долара, а потім відповідний символ тикеру, наприклад, «$GOOG» або «$ETH» (без лапок), у рядку пошуку, і Twitter відобразить поточну ціну. Це також працює без використання символу $ у деяких випадках, але це менш узгоджено та не завжди повертає ціни акцій або криптовалюти відповідно до запиту.

Однак, коли це працює, користувачі бачитимуть статичне зображення, на якому відображатиметься сьогоднішня ціна акцій, і діаграма без будь-якої інформації про вісь X або Y. Тож бажаю успіху в цьому. Імовірно, це графік ціни останньої ціни закриття цієї акції, але все не так зрозуміло.

Але якщо хтось хоче дізнатися більше про акцію чи криптовалюту, він може натиснути кнопку «Переглянути на Robinhood».

Як дослідник додатків Джейн Манчун Вонг Зазначимо, логотип на зображенні вказує на те, що Twitter отримує дані з веб-сайту Tradingview. Соціальна медіа-компанія не уточнила, чи створює вона будь-яке комерційне партнерство з Robinhood або TradingView.

Twitter не вказав, які символи включено до списку для прямих результатів пошуку цін на акції. Компанія додано що в найближчі тижні це вдосконалить користувацький досвід і додасть кращу сумісність символів. Наприклад, на момент написання статті ціни на акції таких компаній, як Airbnb ($ABNB) і Zoom ($ZM), не відображалися в пошуку Twitter.

Хаос у Twitter

З моменту приходу Маска на сцену в Твіттері пройшло кілька місяців роботи. Лише минулого тижня компанія запровадила та швидко скасувала політику, яка забороняла посилання та ручки на інші соціальні мережі, такі як Facebook, Instagram і Mastadon. Компанія також запустила план Blue for Business, який дозволяє організаціям ідентифікувати свої афілійовані бренди та співробітників за допомогою додаткового значка.

В іншому місці Ілон Маск провів опитування, питаючи людей, чи варто йому залишити посаду генерального директора — і 57% користувачів проголосували «Так». Через кілька днів Маск написав у Twitter: «Я піду у відставку з посади генерального директора, як тільки знайду когось достатньо дурного, щоб прийняти цю роботу! Після цього я просто керуватиму командами програмного забезпечення та серверів».

Увечері у вівторок у Twitter Space Маск захистив свої різкі витівки щодо скорочення витрат і оновлення платного плану в компанії. За його словами, якби не ці заходи, Twitter зіткнувся б з негативним грошовим потоком протягом наступного року.

Leave a Comment