Twitter Ілона Маска припиняє роботу Ради з довіри та безпеки

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

Twitter Ілона Маска зробив ще один драматичний крок у понеділок увечері, розпустивши свою Раду довіри та безпеки.


NurPhoto | Getty Images

Рада волонтерів була розпущена електронною поштою незадовго до запланованої зустрічі Zoom із керівниками Twitter, повідомляє Washington Post. Про це повідомили джерела Опублікувати що учасники, які очікують зустрічі, натомість отримали повідомлення з «Дякую» в темі. У тексті зазначалося, що рада не ідеальна для внесення «зовнішньої інформації» в Twitter як продукт або для «роботи з розробки політики».

Ось більше з Опублікувати:

Десятки лідерів громадянських прав, науковців і захисників з усього світу протягом багатьох років приділяли свій час, щоб допомогти покращити безпеку на платформі.

«Ми вдячні за вашу участь, поради та співпрацю протягом останніх років і бажаємо вам усіляких успіхів у майбутньому», — йдеться в електронному листі, який був просто підписаний «Твіттер».

Джерело, яке анонімно спілкувалося з газетою через побоювання переслідувань, сказало, що Twitter втрачає «роки інституційної пам’яті» і що «зовнішні експерти та адвокати переглядають ваші послуги, роблять вас розумнішими».

Припинення правління відбулося після нападу Маска на колишнього керівника Twitter Йоеля Рота на вихідних. Повідомляється, що Рот і його сім’я, отримавши доручення нагляду за довірою та безпекою, були змушені покинути свій будинок у Сан-Франциско після того, як Маск опублікував у Твіттері заяви, які спотворюють академічні дослідження Рота, пов’язані з сексуальною активністю та неповнолітніми.

Рот та інші користувачі Twitter, які спілкувалися з ним, також отримували погрози, про що повідомило джерело, близьке до Рота Опублікувати що близькі та знайомі Рота через страх видалили свої акаунти.

Рот продовжував обіймати посаду керівника відділу довіри та безпеки протягом двох тижнів після придбання Маском Twitter, захищаючи свого нового боса в інтерв’ю щодо зміни. До середини листопада Рот пішов у відставку, пізніше опублікувавши коментар у журналі Нью-Йорк Таймс у якому він сказав, що залишив Twitter частково через те, що «Твіттер, політика якого визначена указом, мало потребує функції довіри та безпеки, присвяченої його принциповому розвитку».

Leave a Comment