Twitter Blue буде перезапущено з фактичним процесом перевірки, вища ціна для користувачів Apple • TechCrunch

У понеділок Twitter офіційно повертає підписку на Twitter Blue, починаючи з п’яти країн, а потім швидко пошириться на інші, за Естер Кроуфорддиректор з управління продуктами в Twitter. Веб-реєстрація коштуватиме 8 доларів на місяць, а реєстрація на iOS – 11 доларів на місяць за «доступ до функцій лише для передплатників, включаючи синю позначку» за твіт з рахунку компанії.

Користувачі Android можуть купувати в Інтернеті та використовувати свою підписку на своїх телефонах, сказав Кроуфорд. Вища вартість реєстрації на iOS може бути спричинена кроком Twitter, щоб компенсувати вартість 30% комісії Apple за підписки, придбані через програму, або просто для того, щоб утримати користувачів від підписки через Apple Store взагалі після шторму Twitter від сердитого Ілон Маск через звинувачення в тому, що Apple скорочує рекламу на платформі.

Раніше Twitter намагався демократизувати престиж синьої галочки — колись використовувався для перевірки надійних і заслуговують на увагу облікових записів — зробивши її доступною для всіх, хто бажає викладати 8 доларів на місяць, нехай буде перевірка. Результатом стала купа користувачів, які купували галочку, щоб видати себе за інші облікові записи та загалом спричинити лихо. (Дивіться: твіт фейкової фармацевтичної компанії Eli Lilly про те, що інсулін тепер безкоштовний, і твіт фейкової Tesla: «Наші машини не дотримуються обмежень швидкості в шкільній зоні. До біса вони діти».)

Кроуфорд написав у Twitter на вихідних Twitter додав етап перевірки перед застосуванням синьої позначки до облікового запису, щоб боротися з видаванням себе за іншу особу, що, за її словами, суперечить правилам Twitter.

З перезапуском пропозиції підписки Twitter платформа соціальних медіа додатково змінить часові рамки, запровадивши золоті позначки для компаній і, незабаром, сірі позначки для державних і «багатосторонніх облікових записів», якими б вони не були.

«Підприємства, які раніше мали стосунки з Twitter, отримають золоті чеки в понеділок», твітнув Кроуфорд. «Незабаром ми відкриємо це для більшої кількості компаній за допомогою нового процесу».

Оскільки Twitter все ще дійсно тестує цю функцію, компанія попередила, що передплатники, які змінюють своє ім’я, відображуване ім’я чи фотографію профілю, тимчасово втратять синю галочку, доки їхній обліковий запис не буде повторно перевірено.

Підписники зможуть редагувати свої твіти, завантажувати відео 1080p і мати доступ до режиму читання поряд із синіми галочками, повідомляє компанія. сказав. Їхні твіти також «вилетять» на вершину відповідей, згадок і пошуку, а також отримуватимуть спам із на 50% менше реклами.

Leave a Comment